Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Lufa precyzyjna Edgi na zamówienie do gbb HP


Recommended Posts

Posiadam karabin szturmowy WE MSK gbb. Do magazynków na green gas mam podczerwone adaptery i strzelam na HP. Chciałbym dobrać lufę precyzyjną. Wybór jest niewielki w zasadzie go nie ma. W Topguns tworzą lufy ba zamówienie. Mam pytanie czy szarpać się na lufę o średnicy wewnetrznej 5,98 mm czy 6,00 czy 6,01 ? Czy ktoś wstawiał coś takiego do gazówki? Długość lufy wewnętrznej to 410 mm. Ograniczenia fps dla szturmu to najczęściej 450 fps zatem szału pod kątem zasięgu to nie będzie ale żeby celnie było :) z góry dziękuję.

 

Link to post
Share on other sites

Nie wiem jak obecnie, ale pocięta lufa EDGI jest krzywa tj.idzie lekko po skosie. Mamut ciął testery z tej lufki i też to opisał.

 

By nie było: na zewnątrz jest prosta. Końcówki też ok. Czy masz krzywą dowiesz się dopiero po pocięciu.

Edited by mikadorus
Link to post
Share on other sites

Mareq opowiesz coś więcej o przeróbce AEGowej? Która masz na myśli ? Wiem że można ściąć lub spiłować pólkole na samym początku lufy AEGowej ale dalej idąc dalej jest jeszcze przetłoczenie wkoło lufy... Podpowiedz co masz na myśli.

 

Fabryczna lufa jest w tym standardzie

http://www.torontoairsoft.com/Angry-Gun-WE-Inner-Barrel-WE-Gen2-Hop-up-603mm--360mm_p_2090.html

Link to post
Share on other sites

Dokładnie: Przerabiasz okno, robisz nacięcie dookoła (lub w ostateczności ścinasz ostatni milimetr gumki a szczelność poprawiasz teflonem) oraz dodatkowo robisz nacięcia blokujące lufę w komorze. Dla jednych to tylko tyle a dla innych aż tyle...

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...