Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam. Jako, że koleś nie widzi nic złego w tym co zrobił opiszę sytuację i poprosiłbym o pomoc, w jaki sposób mógłbym to rozwiązać.

 

7 kwietnia skontaktował się ze mną OnlyPAJDA pytając ile chcę za komplet wystawionego w komisie body i frontu keymoda or Krytaca CRB w kolorze olive (stan faktycznie bardzo dobry, gdzieniegdzie mała ryska, niejeden by powiedział, że prawie nówka). Odpisałem, że 450zł i on wtedy podesłał 2 zdjęcia body modelu vltor magpula black z podłączonym frontem (ten co wisi u niego w komisie). Bolt, zatrzask, piny wymontowane i zaznaczył, że upper lekko podszlifowany by zmieściś szkielet retro.

 

Na moje zapytanie czy nie ma luzów ani dziwnych wad odparł, że "luzów nie ma, a reszta jak na fotkach. Ryski, normalne przy niedzielnym użytkowaniu." (faktycznie body wyglądało troszkę inaczej, zdjęcia tego nie odzwierciedlały)

 

Potem dodał, że "akcesoria jak bolt, zatrzask, rączka przeładowania i piny są w zestawie bo wie jak ciężko jest dopasować te elementy by wszystko ładnie grało". Przytaknąłem, że i to wyślę.

 

11 kwietnia wysłałem mu swoje elementy, on swoje wysłał dzień później.

 

3 dni potem, body do mnie doszło i napisałem do niego że "brak sprężyny naciągającej dźwignie przeładowania oraz śrubka, która powinna trzymać tą sprężynę jest zjechana, wydrapany napis "fuck" na wewnętrznej stronie okna, zajebiście duże luzy między połówkami body, ale jak zamontuję jutro gearboxa to zobaczę jak będzie trzymało."

 

I tutaj (dopiero jak już mi przysłał body) zaczyna wymieniać co jest nie tak (a pytałem się wcześniej o luzy i dziwne wady). To, że sprężyna musiała gdzieś wypaść i pewnie ją gdzieś ma. Że ją zdemontował bo i tak nie dało się zamknąć okna jak miał włożony gearbox. Co do luzu, że po włożeniu gearboxa wszystko powinno zaprzeć się o body.... bo u niego tak było (jasne). A o wydrapanym napisie zapomniał, jego błąd.

 

Dnia następnego (jak mu napisałem) włożyłem gearboxa i faktycznie dolna część trzymała się ok dzięki pinom, górna natomiast latała jak żyd po pustym sklepie. W tylnej części spasowane tak, że przez 1mm szczelinę widać gearbox. Faktycznie, okna wyrzutu łusek nie da się zamknąć. Potem napisałem jeszcze, że górna część body (w miejscu styku z dolną częścią) jest poobijana jakby ktoś w nią młotkiem walił. Dlatego też napisałem iż odsyłam mu body we wtorek gdyż nie jest zgodne z tym co mi przedstawił (ogólnie dziadostwo). A on mi odpisuje, że niestety ale sprzedał już moje części (i tak mu nie wierzę). Dlatego też powiedziałem mu aby odebrał moje rzeczy albo przesłał mi 450zł.

 

Gość bezczelnie odpisuje, że następnym razem poleca wymianę z rąk do rąk.

 

Jego body odesłałem mu wczoraj, a ten mi odpisuje, że chyba się nie dogadaliśmy bo on mi wysłał brakujące mi elementy (sprężyna etc.).

 

Na jego facebooku oraz na pw napisałem, że jeżeli do końca maja (tak długo z powodu mojego wyjazdu), na jego szczęście, nie otrzymam moich części lub pieniędzy (450zł, a nie kwotę którą on rzekomo uzyskał z ich sprzedaży) to ze sprawą idę na policję.

 

Jakich rzeczy potrzebowałbym udając się na komisariat by zgłosić tą sprawę/

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...