Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Replika hełmu dla kobiety


Recommended Posts

Witam.

Potrzebuję Waszej pomocy. Od dłuższego czasu szukam sobie repliki hełmu, jednakże nic sensownego na mój mały czerep nie mogę znaleźć (54cm), a znając moje możliwości kaskaderskie nie wybiorę się na CQB bez niego. Może Wy będziecie w stanie cokolwiek mi podpowiedzieć?

Link to post
Share on other sites

Przy tak małym obwodzie głowy wygoniłbym Cię do sklepu stacjonarnego abyś coś przymierzyła.

 

Masz jakiś konkretny typ kasku/hełmu który cię interesuje ?

Miałaś już kiedyś takie cudo dłużej na głowie ? Troszkę ważą. Jeśli planujesz do tego np kamerkę z przodu to może być konieczna przeciwwaga z tyłu kasku.

 

Na pewno powinien mieć regulację obwodu. Rozmiar myślę ze powinien być S/M aby nie wyglądał na tobie jak bańka z lotów w kosmos w latach 90 ;)

Link to post
Share on other sites

Tak, niech kupi na swoją chudą szyjkę przyzwyczajoną do noszenia biżuterii 1,5 kg hełm BOJOWY z kiepskim fasunkiem i zawieszeniem rodem z lat 90'... faktycznie, to znacznie lepsze rozwiązanie :teeth:

 

Polecam jednak ORYGINALNY kask Pro-tec - lekki, chroniący przed urazami, po delikatnym tuningu jak najbardziej koszerny.

Link to post
Share on other sites

Dziękuję Wam wszystkim za podpowiedzi. W połowie maja będę w Krakowie to postaram się znaleźć chwilę czasu i wstąpić do kilku sklepów i poprzymierzać. Te kaski pro-tec wizualnie mi się podobają, przy odrobinie pracy będą wyglądać fantastycznie:) a przecież nie zamierzam wywarzać drzwi głową, więc metalowy garnek mi nie potrzebny.

A co powiecie o tym? https://gunfire.pl/product-pol-1152206595-Replika-helmu-Ballistic-czarna-M-L.html#tabs_58676

Niby od 53cm, wcześniej nie zwracałam na niego uwagi bo był niedostępny.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...