Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam, też posiadam ta replikę ale moja niestety padła po 7 dniach i poszła do serwisu gunfire i (uszkodzony zespół cylindra z tłokiem ,uszkodzona gumka hop up, ubita sprężyna. Na stickerze fabrycznym było 133m/s czyli 440fps a ledwo miała 360 fps niestabilne- strzelała ja strzelba zero skupienia) szacunek dla serwisu poprawili ja i działa super, po serwisie miła stabilne 420fps ale po dodaniu łożyska poprzecznego do tłoka skoczyło do 440fps a po zmianie lufy na 6.03 do 453fps i starczy mi.Skupienie super zasięg też, nie miałem dalmierza bo się stracił więc nie będę pisał zasięgu na oko (stokowa guma) komora szczelna, test palca na końcu lufy jak na you tube - trzyma, wiec jak czytam wszystko to jak u chińczyka zależy do egzemplarza, mam cymę 701b która na stoku ma 510 fps (nic nie zmienne w zespole cylindra itp nawet guma stock) którą lekko można przeładować  (AS-01 Striker chodzi trochę gorzej) i po wymianie tylko lufy 6,03 wali na 70-80 metrów w sylwetkę człowieka. To są zabawki a nie prawdziwa broń i ona też nie ma powtarzalności, i teraz napisze ktoś że TM jest super maiłem TM i mam swoje zdanie na ten temat z racji posiadania rożnych replik G&P ,KSC, KJW, ICS, CYMA,WE,G&G,TM. Tak mam dużo ich i żona o połowie nie wie hehe.Pozdrawiam posiadaczy tej replik, mi osobiście odpowiada jest fajna i po serwisie w gunfire działa super.Nie chce ale muszę napisać kupiłem za 530 zł na GF z racji koloru hehe uraban grey.

IMAG2125.jpg

Edited by mlody76
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...