Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Rebel Tactical Customs?


Recommended Posts

https://www.facebook...acticalCustoms/

Ma ktoś jakieś doświadczenia z powyższym? Zamówiłem pod koniec marca kaburę z obniżeniem, na PayPalu rzekomo jest shipped:

 

Track your delivery Not Applicable 1 April 2017, Item marked as shipped Status: COMPLETED

 

Sklep przez dłuższy czas nie przeczytał wiadomości na fejsbuku (wcześniej normalnie rozmawialiśmy, także tego), ostatnio odczytał drugą, ale nie odpowiedział. Nie mam żadnego trackingu, więc nie wiem do końca czy faktycznie wysłalii tak szybko. Sklep sobie zastrzegł, że mogą realizować zamówienie do czterech tygodni, w komentarzach na fejsiu ludzie piszą, że często informowali o zmianie statusu zamówienia.

 

Napisałem do nich jeszcze raz, również na mejlu, ale nie wiem czy jestem niecierpliwy, czy powoli zacząć grozić dysputą na pejpalu?

Edited by Mixon
Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Rzekomo mieli problem z dostawą i rzekomo nadganiają wszelkie zaległości, jednak i na fejsiu, i na emaile odpowiadają w kratkę, a za dwa dni miną dokładnie dwa miesiące od złożenia zamówienia.

Korci mnie, aby zażądać zwrotu kasy, bo innym odpowiadają. Może mam pecha, ale odradzam wszystkim, jeśli są jakieś alternatywy.

Link to post
Share on other sites

W tej chwili kłócę się o zwrot pieniędzy, koleś jest niestety arogancki, a wszczęta mała burza na fejsbukowej grupie właścicieli Mk23 wskazuje na to, że nie jestem odosobnionym przypadkiem.

Stanowczo odradzam zakupu czegokolwiek, bo w porównaniu do niektórych i tak nie jestem bardzo stratny. Żałosne podejście do klienta.

Edited by Mixon
Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Udało mi się odzyskać kasę poprzez ingerencję PayPal. Przepraszam za post pod postem pod postem (pod postem :icon_razz:), ale chciałem dać obraz całej sytuacji. Jako bonus, relacja jakiegoś kolesia, który próbował dać im drugą szansę i popełnił błąd zamykając dysputę PayPal (której nie da się ponownie otworzyć), przez co prawdopodobnie jest w plecy kilkadziesiąt funtów brytyjskich.

Does anyone know something about Rebel Tactical Customs? Has their business gone down? Or are they having summer holiday? Looks like their website is down. I ordered MK23 holster from them over 5 months ago. I have contacted their facebook numerous times over the months of waiting. They promised to check the status of my order but I haven't got anything back...(2 and half months ago). After that I have sent them more messages but I always get back the automated reply which says "office is closed right now" and then the office hours. I have tried to contact within the office hours and after them but no succes so far. I also have send messages to David Spivey (manager). He said that it will be done in few days or so, but the problem is that it was 2 months ago... A month ago he told he had been 2 weeks off work because of an injury and the office should have informed me about that. Guess what, nothing from the office! Now I can't find him on Facebook nor from this group (or other airsoft related groups im in). So looks like he has blocked me.

I know there was another post about this same thing in April. Most of others who had bad experience got their money back. I can't ask for a refund on Paypal because I already did that in April, but we agreed that he will ship the holster in a week (in April). Is there anybody who knows the company or somebody that is working there and provide me with more information about whats going on there

Radzę uważać i radzę przestrzegać innych. Zanim cokolwiek zamówiłem, nic nie wskazywało na to, że to najbardziej niepoważny sprzedawca z jakim przyjdzie mi się borykać :icon_biggrin: Grupa fejsbukowa oczywiście miód, malina, wszystko cacy - no bo złe recenzje są kasowane, a ludzie domagający się informacji są kasowani i blokowani.

Edited by Mixon
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...