Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Dodać można jeszcze:

military.pl - na Osowie, ale oni z ASG chyba się od jakiegoś czasu wycofują i mają w asortymencie jakieś resztki.

tajgun.pl - we Wrzeszczu, chyba podobnie j.w.

magnumarena.pl - wiem, że jest, ale jak to wygląda nie wiem.

Demobil na Morenie - ale tam z asg to tylko kulki, czasem magazynki.

Link to post
Share on other sites

Kolega pytał o sklepy w Gdyni. :-)

Jeśli chodzi o military w Osowie to byliśmy na "przeglądzie" wyprzedaży w zeszłym roku i z replik została MP5 AimPointa i jakaś eMka Katana. Troszkę gumek HU i to wszystko. Co zostało z tego dzisiaj to zagadka.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Zależy czego szukasz, na świętojańskiej masz militarię. Niedaleko też masz sklep z "mundurami" i innym moro - Paragraf (Antoniego Abrahama 19). Polecam Paragrafa, mają większy wybór niż w militari (jeśli chodzi o ubiór) i zawsze można poprosić by coś zamówili aby przymierzyć [dla osób nie lubiących kupować przez internet - jak ja].

 

Jakieś 4 lata temu niedaleko Chylonii był jeden sklep z asortymentem ASG (jakieś Cymy, mundury i kulki), ale on był głównie z wiatrówkami i łucznictwem. Chyba też był 3 lata temu koło Placu kaszubskiego - sklep głównie z rzeczami do samoobrony ale miał coś z ASG. Nie byłem w nim - widziałem tylko na wystawie.

 

A tak to bieda.

Edited by Feariors
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...