Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Lufy precyzyjne od Poseidona


Recommended Posts

Niee, żadna podróba. Poseidon ma już kilka lat i te lufy są dawno przetestowane.

 

Opinie są raczej podobne

- poprawa zasięgu (wg mnie bzdura, często podnoszony argument, że wymieniono również gumę HU, co ma wpływ na osiągi)

- średnia celność (w porównaniu do produktów prometheusa, EdGi). No, ale nikt przecież nie oczekuje, że w tej cenie dostanie promyka, z gumą, dystanserem i naszywką ;D.

 

Cena jaką chce gunfire jest średnia. Lufa powinna kosztować ok. 200zł, wtedy byłaby alternatywą dla tanich precek pokroju systemy, guardera, madbulla (dodają gumę i dystanser w cenie lufy, co dla niektórych może być atrakcyjne... dla innych to zbędny gadżet i trochę zawyża cenę zestawu).

 

Jedno jest pewne

- prometheus 6,03mm jest lepszy ;-).

 

 

Jak budżet ciśnie, a potrzebujesz lufy, gumki i dystansera... oraz lansonaszywki to jest to jakaś opcja. Chociaż z doświadczenia prometheusa tej długości kupisz w komisie za 150-200zł (w idealnym stanie), a guma G&G/systema też droga nie jest. Wyjdzie podobnie cenowo... i lepiej.

Edited by mikadorus
Link to post
Share on other sites

Lepiej? Miałeś te lufy czy "czytałeś" tylko?

 

Jasne, że nie miałem - przecież to napisałem. Nie lubię kupować czegoś co mi "skopie" osiągi.

 

Przed zakupem swojej lufy czytałem za to wątki na airsoftsniperforum. Jest/był tam temat o poseidonie i średnie noty od tamtejszych snajperów. To mi wystarczy. Skoro gorsza niż promyk/EdGi/PDI to znaczy, że się nie nadaje. Przynajmniej nie w cenie zbliżającej się do promyka, czy km-heada.

 

Dobre produkty same się bronią. Jakby to była jakaś nowość to jeszcze rozumiem spekulacje, ale to produkt dostępny co najmniej od 2 lat... jak nie więcej. Nie trzeba kupować mp5k galaxy, by wiedzieć, że jej pierwowzór z TM jest lepszy (nawet w starusieńkiej wersji).

Edited by mikadorus
Link to post
Share on other sites
  • 8 months later...
  • 8 months later...
  • 11 months later...

Kupiłem ostatnio poseidona i po obejrzeniu lufy nawet jej nie włożyłem. Jej wykonanie jest dosyć "ostre", to znaczy, jej krawędzie są całkiem ostre. Martwi mnie natomiast coś innego, w prześwit lufy wchodzą kawałki metalu odgięte od niektórych krawędzi obrabianych w procesie tworzenia. Do tego stopnia, że kulka zatrzymuje się w oknie hop up. Wieczorem mogę pokazać zdjęcia. 

Pytania są takie. Oddać, czy próbować szlifować? Miał już ktoś takie doświadczenie? 

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...