Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Czym jest R-hop?


Recommended Posts

http://forum.wmasg.pl/topic/146269-r-hop/page__hl__r

 

M-nub polega na ząstąpieniu zwykłego dystansera płaskim z pianki. Jest to integralna część instalacji r-hop, więc jesli przeczytasz / obejrzysz choć jeden materiał to będziesz wiedział o co chodzi.

 

Flat-hop bucking to jest przygotowanie gumki pod flat-hop lub r-hop. Polega na odcięciu od gumki wszystkich wypustek.

Link to post
Share on other sites

No niestety kolego, ale wujek Google nie znalazł dwóch ostatnich. Jak nie znasz odpowiedzi to nie pisz.

 

 

To pewnie nie umiesz szukać, skoro masz to wszystko opisane w linkach podawanych od góry w google. I w formie artykułów i filmowej.

 

No ale jak komuś się nie chce szukać...

Link to post
Share on other sites

Wpisałem Googlowi te 2 ostatnie wyrażenia i od strzału znalazł strony, które są przynajmniej dobrym punktem zaczepienia do dalszych poszukiwań. W obecnych czasach znalezienie informacji jest takie banalne a ludzie chcą mieć wszystko podane na tacy.

Jak zaczynałem obcować z internetem to strony były niemal pozbawione grafiki, nie było filmików, forów, automatycznych tłumaczy. Ludzie komunikowali się przez IRC a informacji szukało się w książkach i czasopismach i dało się z tym żyć tylko trzeba było czasu i odrobiny zaparcia.

Link to post
Share on other sites

No dobra poczytałem co nieco o tym. Oraz moje pytania są następujące:

 

1. Jaka firma produkuje dobre "M-nuby" czy po prostu wystarczy jakaś "wypustka domowej roboty"?

2. Czy w r-hopie wymagana jest jeszcze jakaś modyfikacja komory hop-up oprócz "przyczepienia" m-nub?

Link to post
Share on other sites

Kurcze, mam przeczytać wszystkie artykuły i obejrzeć wszelkie filmy związane z moim pytaniem, według was, tak?

Parę pytań i krótkich odpowiedzi, nic więcej nie chce od was.Myślałem, że szybko znajdę rozwiązanie na nurtujące mnie pytania no ale trudno.

 

Zamykam temat

Link to post
Share on other sites

Żartujesz, prawda? Od wiedzy nie zginiesz, a lepsze poznanie tematu pozwoli Ci zrozumieć sens tego. Szanujmy czas innych i ich pracę. Nie po to tematy są duże, wydzielone i wytłumaczone żeby każdemu z osobna jeszcze raz tłumaczyć. Koledzy wyżej podali Ci wszystko na tacy. Chociaż trochę wdzięczności za to, a nie jeszcze Ci źle ;)

Edited by a5d4f1
Link to post
Share on other sites

Masz rację, powinienem samemu poszukać informacji tylko, że nie jestem człowiekiem co nic by nie robił tylko siedział przed komputerem i powiększał wiedzę na temat ASG. Jestem zielony w takich rzeczach jak tuning replik bo nie wiem co jest dobre dla repliki a co złe. Kupuje części godne polecenia innych użytkowników i daje je zaufanemu koledze, który mi to wszystko potem składa do kupy.

 

Bez urazy, ale podaruje sobie pisanie na forum na ten temat. Poszukam jeszcze info o r-hopie

 

Przepraszam za robienie problemów :icon_confused:

Link to post
Share on other sites

Właśnie nie wie bo on nie potrzebuje takich rzeczy. Jemu wystarczy kałach od cymy z wymienioną lufą, gumką i silnikiem i śmiga. Ja potrzebuje czegoś na dalszy zasięg i akurat dowiedziałem się, że istnieje coś takiego jak R-hop.

Link to post
Share on other sites

Robilem juz kilka flathopow. Kilka na elektrykach a dwa ostatnie na snajpach. Pierwszy snajpa, replika 430fps od wella 44xx .... Zasieg skuteczny jakies 75m wtedy jeszcze brakowalo mi ciezkich kulek i tylko 0,33 jakies mialem :) Teraz zrobilem na nowej zabawce l96 przy 550fps (jeszcze nie chronowane ale taki zestaw) dalo mi przy kulkach 0,45 takie podkrecenie ze praktycznie nie widac HU zeby sie wysuwal w lufie (ledwo co) a kulke kreci gdzies na 90m+ musialem dac slabiej troszke bo w pierwszej wersji Flata wogole w lunecie nie bylo widac kulki. Co sie okazalo zaraz po opuszczeniu lufy kulka walila w gore po paru metrach :P Teraz jest ustawione dobrze i zasieg celny "zadowalajacy" Zmierze jutro i dopiero podam dokladnie. Takze polecam wszelkiego rodzaju flathopy, rhopy i inne tego typu cuda :D I jak gdzies wyczytalem .. nie problem zrobic taka modyfikacje, problem zrobic ja dobrze :D Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...