Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Niestandardowe okno w lufie precyzyjnej


Recommended Posts

Kurde skisłem, jakość lepsza niż w lufach shs/pps XD

 

Proponuję wykończyć okno polerką. Kup filc polerski i pastę polerską i po prostu wypoleruj. Wszelkie zarysowania jak i ostre końce powinny się zaokrąglić.

 

Uznam to za komplement ;) Już jest obrobione, aczkolwiek na filc polerski nie wpadłem, przy najbliższej okazji poprawie to, dzięki ^^

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Pewnie to Ty pisałem na grupie fb o cymce 0.28 :D

 

Nie kupuj tej lufy. Kup Madbull Steelbull. Piłujesz lufę w kierunku wylotu, ale radzę Ci tego nie robić :D

 

Nie bądź taki hop do przodu, Ty też jesteś już na grupie namierzony :D

 

Zadam może takie głupie pytanie jako laik, ale patrząc na otwór, mogłby ktoś napisać, w którym kierunku trzeba przypiłować? I czy Black Python gdzie jest warstwa teflonowa to przejdzie?

 

Tak jak pisałem w wątku o flatach, teflon piłować to słaba opcja. Odłóż jeszcze troche kasy i steelbull'a bierz jak wallop sugerował. Gdybyś tą cymke 0.28 kiedyś do żyda oddał i kupił nową replike, masz już precke porządną z flatem.

Link to post
Share on other sites

Tak jak pisałem w wątku o flatach, teflon piłować to słaba opcja. Odłóż jeszcze troche kasy i steelbull'a bierz jak wallop sugerował. Gdybyś tą cymke 0.28 kiedyś do żyda oddał i kupił nową replike, masz już precke porządną z flatem.

 

W myśl tej zasady właśnie się też tego podejmuję, jakby to nie wypaliło to miałbym części już :D

Link to post
Share on other sites

Nie wiadomo jak lufa pokryta jest teflonem i nie wiadomo jak on zachowa się gdy zaczniemy piłować lufę. Być może okno lufy także jest pokryte teflonem i warstwa teflonu wewnątrz i w/na oknie jest jednolita. Być może naruszenie tej warstwy przyniesie negatywne skutki. Ja bym olał tą śmieszną lufkę i kupił stalową steelbull'a. Nie wiele drożej, a raz mamy stal, a dwa bez nic nie wartej powłoki teflonowej.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...