Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam.

Chce złożyć snajperke do 2000 złotych (body + tuning + luneta). Z własnego resesrchu wynika że body vsr 10 od tm to najlepszy wybór, jednak nie wiem czy wtedy starczy pieniędzy na tuning i lunete (jestem w tym kompletnie zielony). Dlatego chciałbym abyście Wy mi coś polecili (body + części + luneta), najlepiej dostępnego w sklepie który od razu zrobiłby tuning bo moje zdolności manualne pozostawiają wiele do życzenia (ale to nie jest wymóg, bo równie dobrze mogę znaleźć jakiegoś ogarniętego serwisanta w okolicy)

Chciałbym osiągnąć ok 500-550 fps.

Przy okazji jakiś link do poradnika jak i czym konserwowac sprezynowke byłby mile widziany.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Edited by Randomzneta
Link to post
Share on other sites

Po kolei.

Aby zmieścić się w budżecie 2 tyś nie masz szans kompletnie.

Nowa vsrka około tysiaka, lufa pdi jakieś 500zł guma kmheada 80.

A ty jeszcze chcesz dodatki czy też opłacić komuś usługę wykonania repliki nie ma szans.

Bart zrobi bez kłopotu jednak prędzej zamkniesz się w 2500 niż 2000.

 

Wspominałem, że pewnie lufy pdi nie ma w polsce?

Link to post
Share on other sites

Dziergana lufa i tak małymi kroczkami zaraz dojdziemy do bazy od Chińczyka i części od ASPro :icon_biggrin:.

Dlatego polecę SWD A&K, najmocniejszy spring jaki znajdziesz i promyka,ew kup używkę za 400-500 zeta z wymienioną sprężyną i dołożoną chińską optyką, kupujesz promyka (350 zeta), zostaje 1000 (bo dasz do serwisu żeby ładnie poskładali) na ori lunetę/boczniaka/mancrafta

Link to post
Share on other sites

Bart? Chodzi o osobę? Jedyne z kim mi się kojarzy to z dowódca sojuszu narodów na tegorocznym CA. Jeśli jest ktoś kto złoży dobra snajperke to jestem w stanie dać nawet 2,5-3k, tylko prosiłbym o namiary

 

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

 

 

 

No chyba że chodzi o jakieś części, to też proszę o namiary

 

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

 

 

Link to post
Share on other sites

Od pewnych prędkości ciężko zmieścić się w 2000. Ja nie polecam body VSR TM, widziałem jak pękało w czasie przeładowywania albo kładzenia się.

Na swoim przykładzie powiem, że zrobiłem karabin po taniości (uwielbiam snajperzenie, ale nie miałem kasy na sprzęt prima sort). Kupiłem Wella, którego robiłem na raty. Wymieniłem prawie wszystko, ale trwało to ponad rok. Kolejność była taka: Gumka HU (Km-Head), lufa (Falcon), luneta (ZOS), układ spustowy ze stalowymi searami (TM?), sprężyna M130 (MAG), zespół cylindra (Mosquito Molds). Z czego rewolucję zrobiły tylko trzy pierwsze elementy i zapłaciłem za to 500 zł? Reszta to już wzmacnianie, doszczelnianie, a potem kosmetyka (konwersja do Mausera 98k). Za karabin który służy mi od 2010 roku i używałem w prawdziwie niegodziwych warunkach o każdej porze roku zapłaciłem jakieś 1500 zł w sumie. W sumie tanio, ale robiłem go na 450 fps.

Edited by Mamut
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...