Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Akumulator i ładowarka do SA-A03 ze złączem DEANS


Recommended Posts

Witam! Na początku zaznaczę, że jestem kompletnie zielony jeżeli chodzi o elektrykę / elektronikę jak i tuning replik. Ostatnio miałem zapłon (dosłownie) w kolbie, prawdopodobnie na złączu od akumulatora. Akumulator (fabryczny NiMh) umarł, stopiła się Tamiya i część okablowania. Serwisant wymieni mi okablowanie i złącze na DEANS oraz zamontuje prosty mosfet (tylko do ograniczenia zużycia styków). I teraz moje pytanie. Czy powinienem wybrać akumulator 7.4V czy 11.1V, jeżeli wszystko inne jest stockowe (sprężyna to najprawdopodobniej M120, aczkolwiek nie znalazłem nigdzie danych tego potwierdzających; replika osiąga między 400-410 FPSów)? Nie chcę przesadzić z ROFem, a wiem, że zwiększenie napięcia będzie się wiązało z równoczesnym jego wzrostem. Jaki konkretnie model akumulatora polecacie? Jeżeli będzie wypowiadał się ktoś nie posiadający podobnej repliki to zaznaczę, że potrzebuję akumulatora stickowego, najlepiej podwójnego (miejsca po obu bokach kolby). Prosiłbym także o wskazanie jakiejś ładowarki mikroprocesorowej, najlepiej z tych "tańszych", ponieważ mam ograniczone fundusze :/ Z góry dziękuję za pomoc.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...