Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Hi-cap nie podający kulek


Recommended Posts

Witam, wczoraj zakupiłem pierwszą replikę, mianowicie cm.028 i mam problem z jej magazynkiem, pierwsze strzały były okej, ale z czasem zauważyłem że w środku są kulki ale nie podchodzą pod tą dziurkę z której wylatują, podkręcać sprężynę da się normalnie, ale jakby dalej nie szło ją podkręcić, jak nasypię cały magazynek to wystrzelę większość, ale w magazynku zostaje dalej około 20-30 kulek. Oglądałem na różnych filmikach że otwierają te magazynki, ale w moim nie ma żadnej dziurki na śrubokręt, także ma ktoś pomysł jak ten magazynek naprawić? (Mam 2 mid-cap i podaje on dobrze)

Link to post
Share on other sites

Poprostu nie wystarcza już kulek aby mechanizm umieszczony na dole mógł zapełnić kanał doprowadzający.

 

Najprościej będzie zobaczyć na fotce - to wnętrze hi-capa ( to akurat od giety, bo nie chciało mi się po szafie szukać od AK ;) a konstrukcja jest analogiczna )

Gi8f78s.jpg

 

Na dole masz właśnie mechanizm magazynka, a po lewej kanał który doprowadza kulki - jak kulek jest za mało to sprężyna nie ma poprostu co "podesłać" w górę

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...