Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

AUG - Snow Wolf


Recommended Posts

Całkiem nie dawno na gunfire pojawiły się repliki AUG od Snow Wolf: https://gunfire.pl/product-pol-1152215954-Replika-karabinka-SW-020B-Czarna.html , o których po przejrzeniu forum nic nie znalazłem. Być może ktoś coś o nich słyszał, macał bądź strzelał. Jeśli tak mam kilka pytań:

- Czy jest to rebrand? Jeśli tak to czego?

- Jak to się sprawuje?

- Jak mają się materiały? Jaki to "metal", jak z jakością plastików?

 

Z góry dziękuję za odpowiedzi.

 

 

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Kupiłem ten model od razu jak się pojawił. Nie używałem go póki co na strzelance, przestrzelilem go jedynie aby sprawdzić i z powrotem wpakowałem do pudełka. Czeka na dzień wolnego.

Karton repliki szary z oznaczeniami w rodzaju uwaga tylko od lat 18.

1391b76ccee027a49a44de00eabcdd0e.jpg

Wnętrze pudełka to na szczęście nie tandetny styropian ale jakaś gąbka Ala karimata.

95e019d5082fc9195b145a03a99ded96.jpg

Replika moim zdaniem ładnie wyważona i cięższa od oryginału. W zestawie magazynek, pas nośny, i ... pomarańczowa zaślepka na lufę. AUG SW jest sprzedawany bez baterii - dla mnie to plus.

Natka mieści się w kolbie czyli tuż przy gearboxie. Stopka kolby porządnie siedzi natomiast wewnątrz znajduje się grodzie oddzielające gearbox od batki i tu moim zdaniem jest problem. Po wyjęciu przegrody gearbox się rusza wewnątrz. No ale to przecież tania replika, dlatego nie oszczędzając jej wepchnąłem do środka springa sha 140 który powinien się ładnie ubić (jak to shs). Dodał bym jeszcze preclufe ale póki co chce zobaczyć jak sobie radzi z firmowa. ddee9415e5e119c5ea2e8adb8c4d1b2d.jpg

Co zaś tyczy się samej repliki jest wykonana z nie najgorszego plastiku i nie najgorszego metalu. Jak za ta cenę to na prawdę super. Trochę spust trzeszczy a przełącznik trybu strzelania przy silnym wciśnięciu potrafi wypaść. Przy pierwszym rozkładaniu repliki ciężko było ja spasować ale po 6...7.. razie coś przeskoczyło i wszystko ładnie się łączy.

Cdn.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

e90aaac5f090464c4f7fdab2fe042517.jpg

3f7727e7ec9cd2a0f947e11a16f60f3a.jpg

e38e3ef38ab1252066c81fc8eed5e03a.jpg

Jeśli mogę coś jeszcze dodać to fakt ze lufa jest jednak za dluga i chętnie bym ja przyciął.

PS. Samo wyjmowanie sprężyny jest trochę upierdliwe bo trzeba nadusic prowadnice i ja na dociśnięcie przekręcić. Mogły by być tam już do tego rowki aby zwykły śrubokręt wystarczył ale nie... wiec trzeba sobie samemu naciąć lub gotowy kupić.

Jeśli mam coś dodać to proszę śmiało, odpowiem.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

PPS

Zapomniał bym do całości dołączona została książeczka. 40d34d385e29a227d8a6c2b147c11d6a.jpg

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Link to post
Share on other sites

Zle się wyraziłem. Przełącznik/ zabezpieczenie ma 3 pozycje. 1 Zablokowany. 2 zablokowany ale można do połowy wcisnąć spust ( nie wiem po co to zrobili) . 3 odbezpieczony. Jak naciśniemy jeszcze raz to może wypaść. Co do spustu to jest on typowy, krótkie naciśnięcie - ogień pojedynczy, dłuższe - ogień ciągły.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Link to post
Share on other sites
  • 5 weeks later...

Może ktoś jeszcze ma? Jakieś porównanie do AUG'a JG czy może to to samo? Jak spasowanie body? Magi? Wprawdzie dziś już zamówiłem ta replikę, tylko dlatego że ma system szybkiej wymiany sprężyny. Mam już jednego AUG'a A2 od JG, to teraz któryś będzie do CQB inny będzie DMR, coś ala HBAR-T.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Macałem AUGusta od GFC i mam wrażenie, że jest lżejszy, wykonanie jak na mój gust dość podobne.

 

Ślepak - używam capów od Battle Axe'a i śmigają jak ta lala. Raz na jakiś czas przy strzelaniu serią zdarzy się puste szczęknięcie mechanizmu ale ogólnie bardzo ładnie (jak za tę cenę) podają.

 

Btw... Może to czysty przypadek ale w trakcie strzelanki w GFC zębatki tłoka poszły w cholerę, a był młodszy od mojego...

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 3 months later...

Witam stałem się posiadaczem aug comando od snow wolf. Więc kilka słów na początek replika fajna ciekawa inna.Co do wykonania lufa zewnętrzna plastikowa, ciężko wyciągnąć gb z body nie idzie to tak fajnie jak w jg czy aps.Co do gb silnik to szrot gorszy niz w jg i aps w aug.praktycznie zerowa szczelność na cylindrze po wymianie oringa strzykawka, na głowicy cylindra szczelność idealna dysza bez oringa szczelność taka sobie.Dysza do wymiany na doszczelniona i będzie ok. Koła jakościowo jak w jg szału nie ma.Plus szybka wymiana sprężyny w stock kable niskooporowe i n ie samowita mobilność.

Link to post
Share on other sites
  • 9 months later...

Co wymieniliście lub co byście wymienili w tej replice? Oczywiście nie chodzi mi o jakieś skomplikowane rzeczy tylko o na przykład wymiana niektórych komponentów na uszczelnione (słyszałem, że ze szczelnością jest kiepsko), wymiana sprężyny itd. 

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Hej hej .

Wypowiem jak jak to widzę odnośnie krótkiej wersji Snowa .Mobilność / selektor ognia te smaczki zdecydowanie za kwote poniżej 400zł na promocji są eleganckie. 

Kultura pracy żadna  bardzo głośny i słabiutko spodkładkowany gb 

Koła zębate nie mają żadnego podejścia do wytrzymałości JG czy Cymy  siadają na czymkolwiek mocniejszym jak 120tka szybko .

Oring na tłoku do wymiany na start dysza również na doszczelnioną by się przydała . 

Mój egzemplarz wytrzymał w stocku ponad 10.000bb i części wewnętrzne wyglądają jak nowe z wyjątkiem wytartego tłoka . 

Po doszczelnieniu tłoka/dyszy  sprężyny bym nie polecał zmieniać przynajmniej od razu,  430fps powinno trzymać dosyć długo . 

SIlnik to straszna padaka w to miejsce polecał bym tanią cyme z komisu .. 

Ogólnie po dopieszczeniu replika wychodzi  tanio  jest ciekawa  i  bardzo mobilna . 

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...