Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Świniak (M249) na początek przygody?


Recommended Posts

W sprawie batki czekam na odpowiedź Gunfire. W instrukcji KWA którą znalazłem jest informacja, że bateria wchodzi do kolby. Są dwa wyjścia albo 9.6v NiMh (Nunchuck?) albo "small Li-Po pack batteries" 7.4v-11.1v 15c. Li-Po ma wchodzić pod stopkę kolby (wymiary 4"H x 1,25"W x 0,62"D - czyli jak na moje 10cm wysokość x 3cm szerokość x 1,5cm grubość?). Generalnie za cholerę nie mogę znaleźć baterii o takich wymiarach... :icon_confused:

 

Ja zakupiłem M4 KWA z kolbą SF i LiPo 7.4 dzielona Redoxa wchodzi jak złoto niestety tej samej firmy batka 11.1 która mam do MP5 trzy częściowa niestety nie ma szans na wejście tam :-) ja jak chcę strzelać z 11.1 to ściągam stopkę kolby i biegam z batka przyklejoną taśma do kolby i mam to gdzieś :-D

Link to post
Share on other sites

ja jak chcę strzelać z 11.1 to ściągam stopkę kolby i biegam z batka przyklejoną taśma do kolby i mam to gdzieś :-D

 

Może jest to cholercia jakieś wyjście? :icon_lol: Generalnie znalazłem info, że ten NiMh - https://gunfire.pl/product-pol-1152208860-Akumulator-NiMH-9-6V-1600mAh-Nunchuck-Type.html oraz ten lipol - https://gunfire.pl/product-pol-1152198893-Akumulator-LiPo-7-4V-2000mAh-15-30C-2-modulowy.html powinny pasować. Ale niestety jeszcze tego nie potwierdziłem :icon_razz2:

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

od jakiś 2 lat mam 14.8V i działa. ale już kilka lat temu pewien koleś na strzelance miał pod mini podpiętą baterie 18v z laptopa. Dziś oglądałem filmik na internetach jak gość robi serwis gearboxa od M249 i podpinał go pod akumulator 18,5V. Takie baterie są dostępne ale na allegro.

 

Poproszę o zachowywanie poprawnych form pisowni.

Arend

Edited by arend
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...