Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Ztactical Comtac II i UV5R problem


Recommended Posts

Witam, pacjent Ztactical Comtac II i Baofeng UV5R. Mianowicie po włożeniu baterii do słuchawek i włączeniu ich i podłączeniu do PTT (PTT tez od ztactical) a dalej PTT do radia przez Kendwood jest dzwięk zbierany z otoczenia jak i dzwiek z radia ale gdy naciskam PTT urządzenie nadaje lecz kolega na drugim radiu mnie nie słyszy. Liczę na jakąkolwiek pomoc, pozdrawiam i życzę miłego weekendu ;)

Edited by piggie
Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Sprawdź czy wtyczka od mikrofonu nie jest wpięta "odwrotnie". U mnie była, po jej odwróceniu problem ustał i zestaw działa poprawnie w kwestii nadawania.

 

Ja mam nieco inny problem i pozwól, że się podłączę.

 

Z-Tactical Comtac II + PTT Z-Tactical + Baofeng UV82. Wszystko działa poprawnie ale denerwuje jedna rzecz - używam do tych słuchawek akumulatorków Eneloop Pro 2500mah i przy ustawieniu podbicia dźwięków na trzeci poziom (dwa kliknięcia od najniższego), komplet akumulatorków "wysiada" po max 2h. Wydaje mi się, że to troszkę duże zużycie - gdzie leży lub może leżeć problem? A może te słuchawki tak mają?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...