Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Asgshop.pl


Recommended Posts

  • Replies 601
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Widać, że MG chce wykończyć nowy sklep wystawiając karabiny z oferty ASG Shopu do promocji :!:

Ale nowy sklep się tak łatwo nie poddaje bo też obniżył ceny 8O

 

Fiu fiu ciekawe co z tego będzie narazie to nastały piękne czasy dla nas - maniaków ASG :D :D

Link to post
Share on other sites

Ja powiem tak, kupiłem w asgshop.pl replikę M15A4 Carbine z CA, do tego gaziak Beretta m9 z KWA (prosiłem specjalnie o sprowadzenie). Po 3 dniach wróciłem i poprosiłem o tuning mojego M15 w postaci sprężyny 170 CA, prec lufy i silikonowego hop-up'u.

Moje wrażenia:

1. Mimo że sklep jeszcze nie był otwarty (nie mówie tu o stronie tylko o fizycznym sklepie), to zostałem obsłużony, i wszystko mogłem dotknąć i zobaczyć, obsługa jest bardzo miła i profesjonalna po prostu miodzio. 8)

2. Po tuningu wszystkie części standardowe (lufa, sprężyna i hop-up) dostałem do ręki razem z moim karabinem :lol:

3. M15 i Beretta już przeszły test bojowy i wszystko jest OK 8)

4. Możliwość dotknięcia repliki i przymierzenia się do niej wbrew pozorom to naprawdę dużo.

 

Jedyne co mogę to z czystym sumieniem polecić ten sklep, wszystkim maniakom ASG.

 

[ Dodano: 18.10.2005, 23:56 ]

Dla wszystkich zainteresowanych:

SKLEP JUŻ OTWARTY (FIZYCZNY A NIE INTERNETOWY) MOŻNA PRZYCHODZIĆ, OGLĄDAĆ, KUPOWAĆ, DOTKNĄĆ, PRZYMIERZYĆ itd. itp. :)

PO PROSTU MIODZIO. :P

ps. M249 MKII Minimi pięknie leży w rękach :twisted: :twisted: :twisted:

Link to post
Share on other sites

W końcu sklep ASG z prawdziwego zdarzenia na Śląsku. Zrobiłem zakupy i jestem więcej niż zadowolony. Wszystko można dokładnie obejrzeć, dotknąć. Wtedy wiadomo jak dana broń leży w rękach. Profesjonalna obsługa i dobre ceny. Jak na początek duży wybór sprzętu. Ogólnie WIELKI PLUS dla sklepu.

Link to post
Share on other sites

No, spoko w następną środę jade po emke to sie wypowiem po zakupie. Sklep mi się spodobał :twisted: . A poza tym bezproblemowy kontakt mailem, natychmiastowa odpowiedź. Wypowiem się po zakupie. Wreszcie jakiś porządny sklep na śląsku :D .

 

P.S. Chochol to wszystko dzięki tobie! Mam nadzieję, że kiedyś ci się odwdzięcze. Hmm tylko jak :? ...

 

[EDIT]

No nie wcale nie macałeś :? . A kto mi napisal żebym wszedł na asgshop bo mają promocję :twisted: i kto mi powiedział że już złożył zamówienie i jest zadowolony :D ?

Link to post
Share on other sites

Bylem dzisaj w tym sklepie z kolega zmacalismy wszystko co mieli na wystawie pogadalismy z sptrzedawca i jestesmy pod bardzoe dobrym wrażeniem :)Miła i fachowa obsluga. Dowiedzielismy sie ze w grudniu ma ruszyc u nich system ratalny :lol: zapowiada sie swietny sklep. Wielki plus.

 

ps.

Jak ktos bedzie do nich jechał nich zastanowi sie czy nie potrzebuje czasem jakiegos kolczyka albo numeru seryjnego na karku :wink: kto byl ten wie o co chodzi.

Link to post
Share on other sites

Wreszcie jakiś porządny sklep na śląsku! Byłem i mi się bardzo podobało. Bardzo miła obsługa, wszystko bardzo fajnie. Wogóle ciekawy salon tatuażu :D (ci co byli wiedzą). Wogóle coś mi się wydaje, że sprzedawcy też się strzelają bo mi życzyli miłego użytkowania mojej emki i do zobaczenia na jakiejś strzelance. Fajni goście, tylko troszkę za bardzo obtatuowani :D . Sklep polecam i odemnie dostają wielkigo plusa.

+

 

P.S. Chochol jeszcze raz dzięki :D !!!

Link to post
Share on other sites

Oczywiście także popedałowałem do rzeczonego sklepu. Ostatnio ze względu na urlop sklep ma trochę zmienione godziny pracy i ja oczywiście przylazłem kiedy nie był już czynny... teoretycznie.

Mimo, że formalnie sklep nie był czynny - mogłem wejść, oblookać wszystko od a do z - obmacać każdego guna i uciąć sobie pogawędkę. Gość, który mi to umożliwił pracuje formalnie w salonie Tatoo ale nieżle się wyznaje na sprzęcie - sam strzela i mimo, że nie jest sprzedawcą ma sporo cierpliwości do takich gości nie wporę jak ja.

Gość, który tam sprzedaje w godzinach pracy sklepu jest dobrze zorientowany w tym co ma i jak działa to co ma - wiedza techniczna na dobrym poziomie - potrafi sensownie doradzić jaki tuning do jakiego sprzętu i jeszcze kombinuje zeby było optymalnie - czyli jak najlepiej za możliwie najlepsze pieniądze.

Wszyscy na Śląsku i nie tylko powinni się przed każdą strzelanką modlić, żeby ten sklep utrzymał swój obecny poziom a sprzedawcom żyło się dobrze :wink:

Zastanawiam się czy elektryk z tego sklepu będzie działał - skoro nie ma minusów a są same plusy - prąd nie popłynie :wink:

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Witam ponownie, jakiś ponad tydzień temu miałem przyjemność zakupić wraz z moim kolega w ASGshopie dwie MP5SD2 transakcja przebiegła szybko przyjemnie i bez żadnych przeszkód. Niestety miałem pecha i po pierwszej strzelance odkręciła mi się śrubka z celownika wpadają do środka repliki. Pech chciał ze dostała się do GB i zablokowała zębatki. Wczoraj zadzwoniłem do sklepu i pan Marcin ( nie mówcie do niego pan bo mówi ze jest na to za młody) poinformował mnie ze mam przyjechać i ramach gwarancji zobaczą co się dokładnie stało. Dzisiaj odebrałem replike jest całkowicie sprawna a żeby tego było mało sformatowali mi jeszcze baterieJ. Tak wiec kolejny wielki plus dla ASGshopu +

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

hmmm

 

Ja tez robię zakupy w tym sklepie wraz z moimi kompanami z drużyny

www.1st-soc.anv.pl i naprawdę obsługa jest tam świetna, ceny bardzo atrakcyjne i kuszące i mało tego można pomacać każdą giwerkę oraz je przetestować w terenie otwartym. Pracownicy sklepu potrafią udzielić fachowej rady na temat wyboru broni oraz jej modyfikacji i w dodatku takich rad udzielają tez kobiety:D!!!

 

Naprawdę Polecam Ten Sklep!

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Polecam sklep :!: :!: Kupiłem tam M15A4 Rifle CA. Sprzedawcy nie traktują pracy tam jako przykrego obowiązku :arrow: ONI PRACUJĄ CHYBA DLA PRZYJEMNOŚCI - JAKO HOBBY :D :!: . Znakomicie zaznajomieni w temacie AEG-ów. Nie że po chamsku próbują coś wcisnąć - Oni się naprawdę na TYM znają.

 

Zgadzam się z przedmówcami że pomacania kopyta to fajna sprawa. Żadnego problemu. Mało tego :!: Chcesz wypróbować kopyta jak strzelają :?: Nie ma problemu :!: . Chłopaki spakują sprzęty i pójdą z tobą na próbne oddanie strzałów.

 

W razie awarii lub problemów nie musisz się obawiać że oddajesz swoje maleństwo jakimś domorosłym paprakom :arrow: chłopaki są autoryzowanym serwisem CA.....

 

A do tego : Konkurencyjne CENY

 

Cóż chcieć więcej. Wszystko w najlepszym wydaniu. Nic tylko kupować :!: :!:

 

Gorąco polecam Wszystkim. Ja będę robił zakupy TYLKO TAM!!

Link to post
Share on other sites
Czy ktoś kupował w tym sklepie juz repliki tuningowane, i czy moze ktos cos powiedziec na ten temat jak sie sprawuja itp ...

Kupując swojego G36K na dzień dobry zamówiłem jego modyfikację, (sprzedawca - Marcin) pomógł w dobraniu odpowiednich elementów:

- Lufa precyzyjna teflonowana wykańczana powierzchniowo tytanem,

- Sprężyna 110 guarder,

- Prowadnica sprężyny łożyskowana,

- Gumka Hop-Up silikon - Guarder,

- Bateria 9,6 v / 1100 mAh (w stocku 8,4 v wg. producenta 600 mAh).

 

Karabinek odbierałem zmontowany i przestrzelany. Do łapki dostałem stockowe części zapakowane w pudełka po częściach użytych do upgrade'u. Karabinek strzelał bez kłopotu - późniejszego dogrania wymagał mechanizm HU, który trochę za mocno podkręcał qlki. (Wymiana dystansera na mniejszy). Sprawa kłopotów (kilka postów wyżej) z baterią to odrębna historia. Nie sądzę, żeby wiązała się z zastosowaniem mocniejszej (umiarkowanie) sprężyny, raczej jest to kwestia nie najlepiej dobranych parametrami ogniw, z których składają się pakiety akumulatorowe. (Ostateczne ustalenia na ten temat jeszcze w toku).

Ogólnie jestem zadowolony z usług sklepu i dokonanej modyfikacji. Dzięki uprzejmości Marcina (sprzedawcy) mam poprawioną replikę, części zostały dobrane optymalnie pod względem cen i osiągów a montaż nowych elementów został zrobiony bez dodatkowych opłat.

Link to post
Share on other sites

Witam

Ja rowniez polecam ten sklep. Zrobilem zamowienie przez telefon we srode okolo 13 a juz we czwartek o 16 mialem wszystko w domku. solidnie zapakowane, czesci od GB byly rowniez zapakowane bardzo szczelnie w oryginalnych opakowaniach. Malo tego chialem sie upewnic przy wsadzaniu cichego zestawu glowicy zadzwonilem powiedzieli, wytlumaczyli. Wielki plus dla tego sklepu.

 

Juz nie chodzi o to ze sklep ma wiekszosci cen tanszych niz w MG lub FA, ale sam fakt ze ludzie ktory sprzedaja w tym sklepie sa naprawde wporzadku i umieja zyczliwie podejsc do klienta

Link to post
Share on other sites

Witam

 

W koncu doczekalismy sie na Slasku pierwszego sklepu i serwisu jednoczesnie.. A zeby było jeszcze lepiej firma ta prowadzona jest dla maniaków..i bez zadnych watpliwości przez maniaków 8)

 

Miałem okazje korzystac z usług serwisu(no i zarazem sklepu) w zakresie tuningu mojego G36C i jestem baaardzo zadowolony.

 

Bardzo fachowe podejscie do problemów, bardzo sprawnie(szybko :D -dzieki) działajacy serwis, ceny usług.. no az głupio powiedziec..po prostu chyba za niskie 8)

 

Wychwalac mogłbym jeszcze długo..a i to nie był bym wstanie napisac wszystkich + tego sklepu.

 

Reasumujac:

Po prostu polecam wszyskim Maniakom..a tym ze Ślaska to w szczególności :D

Link to post
Share on other sites

Nigdy nie daje plusów za to, że towar przychodzi na drugi dzień - ale teraz mogę pochwalić jakiś sklep w końcu.

 

Zamówiłem drobną, choć nie tanią część, ale po jej przyjściu stwierdziłem, że nie za bardzo "mi podchodzi".

Sklep "asgshop" od razu zgodził się na oddanie towaru i zwrot pieniędzy lub wymianę na coś innego - z czymś takim spotkałem się w IKEI jedynie...:)

Link to post
Share on other sites

Sklep jest świetny ... choć jeszcze nic u nich nie kupowałem ... wysyłałem do nich niezliczona ilosc maili. Na WSZYSTKIE dostałem piękna i szybka odpowiedź. Wszystko mi wyjaśniali :D

 

Jestem pod wielkim wrażeniam ... mam zamiar u nich zrobić niezłe zakupy :twisted: :D

 

Goraco polecam

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...