Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

KOHAN WARRIOR fotki inne niż realia


Recommended Posts

Witajcie. Kupiłem od użytkownika KOHAN WARRIOR (http://wmasg.pl/pl/profil/show/61127) , spodnie TMC w stanie BDB. Na fotkach z ogłoszenia kolorki i stan spodni jest bajeczny, więc się skusiłem. Niestety to co do mnie dotarło jest dalekie od tego co było na zdjęciu, kolory sprane jak diabli a stan ogólny najwyżej dopuszczający ( brak guzików, jakieś rozdarcia itp. ). .Ja rozumiem, inny aparat, inne światło, sprzęd jest używany a nie nowy ale ludzie jak coś kupuję i w opisie jest "STAN BDB" to mam nadzieję, że fotografia przedstawia stan rzeczywisty a nie daleki od rzeczywistości. Chciałem po ludzku, normalnie się dogadać i zrobić zwrot, lecz użytkownik mnie jeszcze zjeb...ł i oznajmił, że zwrotów nie przyjmuje ( czego w ogłoszeniu nie było). Pod spodem macie link do zdjęć, zarówno z ogłoszenia jak i moje, przedstawiające to co dostałem.

https://photos.app.g.....<br /><br /> Ja rozumiem, że o zwrocie kasiorki mogę już pomarzyć. Ale chciałem ostrzec innych, że takie sytuacje jak ta: " Dobija mnie mentalność "asgejów" którzy chcą coś nowego za grosze. Zdjęcie jest inne? Czy Ty mi zarzucasz kłamstwo? Już tyle w życiu sprzedałem szpeju że tylu włosów nie masz na głowie. Weź mi to udowodnij, wszędzie jest inne światło, inny aparat - fuck logic -.-." są i mogą dotknąć innych.

Edited by BBombello3
Link to post
Share on other sites

Moim zdaniem kolor też nie jest zły. Inne światło na zdjęciach i tyle. Osobiście takie spranie mi by nie przeszkadzało ale sprzedający powinien taką informację zamieścić.

Co do rozdarć, itp. to już trochę inna kwestia.

Sprzedający określił stan spodni jako "bdb" co przy ogólnie przyjętych założeniach oznacza brak jakichkolwiek wad nabytych. Chętnie bym te rozdarcia zobaczył.

Możesz próbować domagać się zwrotu z tyłułu rękojmi, bo zwortu jako zwykłego odstąpienia od umowy sprzedający w świetle prawa nie ma obowiązku przyjąć.

Btw. Co to są wgl za spodnie, że takie drogie?

Link to post
Share on other sites

Wrócę z roboty to zrobię fotki. Ogólnie sprawa ma się tak, że mi nie jest szkoda tych 80zł za te spodnie, ale wkurzyło mnie podejście kolesia. U mnie, jeśli ktoś by napisał, że nie jest zadowolony z zakupu to nie robiłbym mu szumu, wykładów i kazań na temat tego czemu nie lubię sprzedawać w komisie oraz o tym, że ludzie to barany. Po prostu przyjął bym zwrot i tyle. Po prostu buractwo mnie denerwuje i zazwyczaj z nim walczę.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...