Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

1911 [Army] [Well] [SY]


Ankieta dla podsumowania  

3 members have voted

  1. 1. Które 1911 lepsze?



Recommended Posts

Witam.

Kiedyś planowałem zakup r31 od army (kosztowało wtedy koło 300-350 zł)...

Wyszło jak wyszło... Hajs poleciał na replikę główną, a sam musiałem się zadowolić niezawodnym m92f stti (którego w sumie sobie chwale, ale nadal brak BB odrobinę boli).

Niedawno zaglądam na TG w celu zakupu kompozytu i... szok lekki.

 

W zakresie cenowym 200-220 znajduje się spora ilość modeli zarówno Army (łącznie z wcześniej wspominanym r31), jak i producenta o którym niczego wcześniej nie słyszałem - SanYan. O Well'u nie wspominam, bo on zawsze tani i ujowy był.

 

Tak więc...

 

Pytanie numer jeden:

O ile wcześniej 1911 od army nie były ponoć takie złe (w tym przedziale cenowym), to jak się teraz całość prezentuje przy przedziale cenowym identycznym co do Wella (który jak wiadomo jakością nie grzeszy).

Czy nadal warto jest kupić colta od army?

Błagam, nie piszcie w komentarzach, aby zamknąć oczy na niższe półki cenowe i celować w używki TM lub KJW/KWA. WIEM ŻE SĄ RÓŻNICE W JAKOŚCI.

Chodzi tutaj o przede wszystkim BUDŻETOWEGO boczniaka z blowbackiem, który dodatkowo ładnie się prezentuje.

 

Pytanie numer dwa:

Zna ktoś różnice między modelami Army R31 i R31C?

Ze zdjęć można zobaczyć tylko różnicę w kolorze lufy. Cena taka sama.

Ciekawi mnie także dostępność magazynków CO2 do tego właśnie modelu.

 

Pytanie numer trzy:

Kwestia wyrobów SanYan (nazwa nie brzmi zachęcająco).

Ponoć blowback. Ponoć metal (nawet jeśli to gównolit).

Czy jednak repliki te mają działający system hop up (no info)?

O co do diabła biega z obniżoną mocą repliki (greengaz 230 fps/CO2 chyba 300?!)

Cenowo są o kilkanaście złotych wyżej.

 

Pytanie numer cztery:

Jak się plasuje ranking najlepszych z najtańszych?

Który producent w tej cenie oferuje najlepszy stosunek cena/jakość?

 

Za wszelkie odpowiedzi byłbym wdzięczny :)

 

Jeszcze tak z ciekawości poza tematem...

http://www.taiwangun.com/magazynki-gazowe-2/magazynek-na-green-gaz-do-m9-airsoft-gas-pistol-stti?from=listing&campaign-id=19

Wie ktoś do czego to magazynek?

Link to post
Share on other sites

Jak ja kupowałem R31C to był on w zielonym kolorze i z lufą zewnętrzną w kolorze srebrnym. Tym się wtedy różnił od R31, który był całkiem czarny. Było to w czasach gdy armiacze miały pełne oznaczenia palnego.

 

Z tego co widać po zdjęciach w TG, to SY mają konstrukcję taką jak większość Coltów. Widać na zdjęciach pokrętło regulacji hop-up.

Różnica w podawanych fps może zależeć od tego, że raz to są dane podawane przez producenta a innym razem z pomiarów. Warunki pomiarów też mogą się różnić. Między 230 a 270 fps jest niewielka różnica i na typowych pistoletowych odległościach taka różnica jest niemal nieodczuwalna.

 

Ten magazynek z linku jest do beretki z stti. To taka wersja bez blowbacku ale z ruchomym zamkiem. To tylko taki bajer, który jedynie napina kurek.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...