Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Jaki magazynek do KWA CQR mod1 ?


Recommended Posts

Witam,

 

Szukałem już na forum i w temacie "magazynki kompatybilność" i nie znalazłem konkretnej odpowiedzi..

 

Nabyłem niedawno replikę od kolegi dybo, niestety bez magazynków. Na start kupiłem 1 mag ARES'a szary, plastikowy low cap na 80 kulek. I ten magazynek, choć ciężko wchodzi, trzyma się solidnie i zapodaje kulki perfekcyjnie. Później kupiłem mid-cap w specshopie firmy arma tech no i niestety kulki raz leciały dobrze, raz były wypluwane na 3-4 metry i tak na zmianę.. Oddałem go, kupiłem w sklepie militaria hi-cap firmy asg na ok 300 kulek. Sprzedawca przetestował na zapleczu na mojej replice twierdząc że kulki lecą i że wszystko gra.. Niestety w praktyce okazało się to samo co z poprzednim mid-capem..

 

Zatem jakie magazynki midcapy i hicapy będą dobrze pasować i ładnie zapodawać kulki do tej repliki ?

Link to post
Share on other sites

Mam trzy eMki KWA i jedynie w tej najnowszej pojawił się problem z kompatybilnością magazynków. Wszelkie boyce i cymy które bez problemu rozmawiają ze starszymi modelami tu działają słabo, kulki raz nie wylatują innym razem strzelam dubletami. Podobnie sprawa miała się z KA i Aresem.

U mnie sprawdziły się mid-capy Amoeby (poszukaj np na azteko.pl Amoeba Airsoft - Magazynek Mid-Cap M4).

Zainswestuj w jedną sztukę, przy czym nie nabijaj więcej jak 100 kulek.

Link to post
Share on other sites

Kupię zatem tą amoebę i zobaczymy. Wczoraj zaś dałem jeszcze szansę i kupiłem ares'a metalowego mid-cap. W sklepie sprzedawca przetestował przy mnie i ładnie zapodawał kulki, leciały aż miło i na semi i na auto, bez problemu. Kosztował 70 zł dokładnie ten: https://www.specshop.pl/product-pol-9404-ARES-Magazynek-Mid-Cap-M4-130-Metal.html

Lecz w domu jak chwilę postrzelałem, zauważyłem że gniazdo w replice nie trzyma tego magazynka.. można go po prostu wysunąć bez naciskania na ten przycisk do zwalniania maga.. ;/ no i wcale nie trudno o to, bo mag nie siedzi jakoś ciasno. Od razu wsadziłem ten drugi mag low-cap plastikowy ares i też da się wyjąć go bez zwalniania blokady, jednak ten siedzi ciasno i już trzeba mocno pociągnąć. Tak więc temu drugiemu przypadkowe wypadnięcie nie grozi raczej (już używałem w strzelance i nie wypadał) ale ten drugi wypadnie na 100%.. I teraz nie wiem czy jakoś go okleić taśmą, czymś termokurczliwym żeby pogrubić czy oddać do sklepu i brać tylko te amoeby, jeśli się sprawdzą..

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...