Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Jak tu żyć z 350fps- prawo w Anglii


Recommended Posts

Witamy wszystkich mam kilka pytań dotyczące prawa w Uk.jestem ogółem nowy i na forum i w świecie asg.

A moje pytanie brzmi jaką replikę kupić bo co do tej pory wyczytałem i obejrzałem to chodzi tylko więcej i więcej fps-ow ale my na wyspach nie możemy przekroczy 350fps na full auto!!! Jeżeli replika będzie miała o 20fps więcej to jest juz broń!!co za tym idzie poważne problemy bardzo poważne i nie żartuje tu chodzi o grubą sprawę.

 

FPS Limits

 

AEG Max 328 +5% variance (345fps maximum)

 

Guns are tested using the weight of the pellet you normally use

EG a sniper rifle using .30g bb should be under 325 fps to get the equivalent energy of .20 at 400fps

 

Sniper Rifle Max 400fps – no firing inside buildings, max 2 standard magazines and full auto disabled (if AEG based) also MUST carry a second weapon for use when people are too close to shoot with sniper rifle.

 

Single Shot GBB 345 fps

 

GBB Assault Rifles Allowed (NOT HPA)

 

GAS SMG and Shotgun allowed

 

CO2 guns NOT allowed

 

Full Auto GBB Pistols 300 fps

 

To jeden z wielu takich zakazów

 

Czyli tak czy jest jakaś replika co z 350fps wyciąga nalepszy wynik itp

 

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites
Taki odgórny limit 350 FPS w sumie zdejmuje Ci z barków wiele problemów. Bierzesz jakiegoś Tokyo Marui i jesteś szczęśliwy. Słyszałem, że seria Recoil Shock się cieszy dużym poważaniem na Wyspach.
No super dzięki wielkie za pomoc

Replika firmy sa zajeibste jest zasieg blowback i wygląd :o tylko ta cena od 450f około 2500zl

 

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

No super dzięki wielkie za pomoc

Replika firmy sa zajeibste jest zasieg blowback i wygląd :o tylko ta cena od 450f około 2500zl

 

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Ps

żona to chyba byś się z dziećmi wprowadziła

Link to post
Share on other sites

Nie możesz mieć FPS (co jest bardzo zdrowe, bo nie ma głupiego wyścigu zbrojeń i problemów z gościami, którzy myślą że dużo FPS wydłuży im dzidę) to miej chociaż ROF. Tokyo Marui ma bardzo fajną serię HC czyli High Cycle, która w stocku na 7,4 lipo ma około 25 kulek na sekundę. Osobiście jestem szczęśliwym użytkownikiem takiego AUGa i wiele osób jest bardzo zdziwione jak z niego wyłapie chmurę kulek. Efekt psychologiczny wysokiego ROFu też jest przydatny. Wada jest taka, że nie nadaje się to do zasilania czymś innym niż hi-capami, ale w UK chyba nie ma takiego parcia na midy czy lowy.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...