Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

G&G G980SE (Shell ejecting) Kar98


Recommended Posts

Witam, Kar98k jest jednym z moich ulubionych karabinków lecz niestety nie stać mnie na Tanake czy Marushin. Czytałem, że G980 CO2 nie jest 'zła', recenzje na YT sa całkiem pozytywne. Lecz gdy kupuje taka replikę chciałbym troszkę realizmu i zabawy z użytkowania jej i rozgladam się za wersją Shell Ejecting. Czy miał ktoś doczynienia z tą wersją lub ma jakieś info na temat tej repliki? Dzięki

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Witam, Kar98k jest jednym z moich ulubionych karabinków lecz niestety nie stać mnie na Tanake czy Marushin. Czytałem, że G980 CO2 nie jest 'zła', recenzje na YT sa całkiem pozytywne. Lecz gdy kupuje taka replikę chciałbym troszkę realizmu i zabawy z użytkowania jej i rozgladam się za wersją Shell Ejecting. Czy miał ktoś doczynienia z tą wersją lub ma jakieś info na temat tej repliki? Dzięki

 

Witaj,

 

rozglądałem się w tym temacie i niestety narazie nie kupisz żadnego mausera od boyi lub DBOYS, upadła fabryka, przekopałem polskie i zagraniczne sklepy i nic nie znalazłem - mam taka inforamcje z TanieMilitaria (bez reklamy) i powiedzieli ze nie wiadomo kiedy beda jedynie co jest to zwykłe magazynkowe za prawie 2 koła na CO2 albo Greengas

 

Wersja na sprężyne nazywa się KAR98K(W) a na łuski na napęd gazowy KAR98KWGaz. Jedynie co pozostaje to czekać na rynku wtórnym. Ma ktoś może na sprzedaż? :P

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...