Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Czarny piątek


Recommended Posts

Coś koło 20 listopada, nie pamiętam dokładnej daty.

@The-Naturat akurat to co chcę kupić w militariach kosztuje tyle samo co na Azteko, zbrojowni oraz GF i taniej o 100 niż w specshopie. Dochodzi 10% zniżki dodatkowo, więc cena się robi fajna.

Czyli rozumiem brać i się nie oglądać.

Edited by neckol
Link to post
Share on other sites

GF pewnie dowali zniżki tydzień przed. Z resztą u nich cały czas jest jakaś promocja. Lepiej poczekać niż potem żałować.

 

 

Tego się boję bo modele z serii h nie trzymają sie w sklepach zbyt długo :/

 

>seria H

>ceny ~900-1000zł

 

Kupowanie jakiejkolwiek specny za więcej niż 600zł to bezsens... smh

Link to post
Share on other sites

Tyle, że do 900zł prócz odlewanych ze znalu i pseuda stali kałachów od cymy i boya nic nie ma.

Oglądałem te specny i przynajmniej ziaren nie widać w odlewie.

Żeby specna zjechała do 600 musiało by być 40% :| ASH shop na wyprzedaży przy zamykaniu sklepu takich cen nie dało.

Mam temat w jak zacząć @Hudy01 . więc możesz coś od siebie naskrobać. Ja nie mam pojęcia o dzisiejszym asortymencie, więc każda opinia to dla mnie pomoc.

Link to post
Share on other sites

Używek nigdzie u mnie nie ma e&l. Już szukałem. Przepraszam. Była jedna, która kosztowała tyle co nowa :icon_smile:

Generalnie czaiłem sie na m-kę od EL, ale przez pół roku największa promo sięgała 5%.. :|

Edited by neckol
Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Aktualnie w schowku GFG49 oliwkowa, ELAR MUR Elitarna wersja, Specna SA-H07, APS Spyder 10" i kolejne trzy Specny - SA-V02, SA-B11 URX, SA-B04. Ile je przecenią i czy w ogóle je przecenią, to nie mam pojęcia. Ogólnie kieruję się tym, że wezmę tę, która będzie tańsza. :D A same eMki (no i jeden AUG :D), bo chcę teraz spróbować tego, niż ciągle kałachy.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...