Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M4 KJW Lower receiver-prośba o pomoc.


Recommended Posts

Witam.

 

Mam problem!

Przy wybijaniu pina od selektora ognia w M4 KJW v.2 uszkodziłem lower receiver.Po prostu odłamał się jego kawałek.(nawiasem strasznie to delikatne!).Nie ma co szukać nawet na zagranicznych stronach bo niestety nie ma takich części.Znalazłem jedynie w Kanadzie (nazwa sklepu 007airsoft..) ale tam tylko wysyłka u siebie albo do sąsiadów "amerykanców".Czy da radę zastąpić ten receiver innym z innej firmy?Wiem, że w KJW słabo z kambatybilnością ale może ktoś przerabiał ten temat bo szkoda wywalać w sumie dobrą replikę.

 

Pozdrawiam.

Adrian.

Link to post
Share on other sites

Jeśli element jest z aluminium to daj do sprawania. W KA działa...Jeśli element jest ze znalu to spróbuj klejem do metalu.

 

W Polsce wielu graczy z GBB (nawet popularnymi WA/WE/VFC) nie znajdziesz. Więc spróbuj na gasguns.info, może znajdziesz trochę więcej informacji. Nigdy nie widziałem by ktoś sprzedawał takie cudo w komisie... już WA są od święta, a to system dużo bardziej powszechny.

 

Jeśli chodzi o wysyłkę to pogadaj z polamerem czy darzu (czy tam darzu1 z allegro). Facet handluje kawą i pierdołami sprowadzanymi ze Stanów więc pewnie mógłby dorzucić coś do paczki. Ja zamawiałem u niego gaz do karabinu i wyszło taniej niż zakup butelek w Polsce.

Edited by mikadorus
Link to post
Share on other sites

Wielkie dzięki!

Pozostaje tylko ukłonić się w stronę "handlarzy" bo na naprawę nie liczę! Mówią,że całe życie człowiek się uczy...a ja zdębiałem jak od "przeciętnego" walnięcia młoteczkiem w pin odkształciła a za chwilę pękła część od receivera...Replika fajna ale niestety bardzo delikatna.

 

Jeszcze raz dzięki!

Link to post
Share on other sites

To był pin dokładnie nad przełącznikiem trybu ognia. Prawdopodobnie musiał się zapiec w tej części od selektora, bo całość wyłamała kawałek stopu. Nawet jak selektor wyciągnąłem przez dziurę, to pin nie chciał wyjść z tej części.Dopiero jak się w niej ułamał, to jakoś wyszedł.Pierwszy raz spotkałem się z takim przypadkiem tym bardziej,że nie waliłem młotkiem jak "kowal".Być może jakaś wada fabryczna materiału, bo trochę tych pinów w życiu już nawybijałem i niespodzianek nie było.

Pytanie odnośni pinów-czy gdzieś można kupić piny zwłaszcza te małe czy trzeba dorabiać samemu? Zakładam, że ratecha to te, co trzymają górę korpusu z dołem a mi chodzi właśnie o takie co trzymają np. w środku bebechy....Pinów w sklepach jest oczywiście mnóstwo i pewnie pasują do wszystkich "emek" tylko nie do tej od KJW :icon_cry:

Edited by a_rekin
Link to post
Share on other sites

Jeśli pin spustowy to jak zwykle "pręt" to bierzesz kawał gwoździa, blokujesz w wiertarce/ wkrętarce i za pomocą papieru ściennego dotaczasz do właściwej średnicy. Na koniec tniesz do właściwej długości.

 

Ja dorabiam z "drutu" z warriora wella - tego co trzyma prowadnice i pokazuje czy karabin jest załadowany.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...