Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Szukam okularów i ochrony szczęki do 100zł


Recommended Posts

Witam!

 

Jestem zielony w asg ale co nie co czytałem. Chciałbym kupić okulary asg na moją pierwszą strzelanke 2 grudnia i potrzebuje okularów z atestem, jakie będą najlepsze? Tak do 50-90 zł? Chciałbym kupić bardzo dobre okulary i jakąś ochrone szczęki, jakaś kiepską chociaż bo będę przerabiać. Chciałbym aby mi zabardzo nieparowały itp. Aby wytrzymały te 400 fps.

Link to post
Share on other sites

Kolego, jak nie chce Ci się szukać, to w tym dziale:

 

http://forum.wmasg.pl/forum/145-jak-zaczac/

 

I nie zaśmiecaj forum, bo kwestia dobrej ochrony wzroku za niewielkie pieniądze jest poruszana co chwilę od dobrych kilkunastu lat.. W tematach poniżej swojego znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania.

 

Tym niemniej - dam Ci wędkę i podpowiedź:

 

Maskę kup sobie jakąkolwiek, bo to właściwie to samo i kosztuje w granicach 40 PLN. Co do okularów, to zainteresuj się takimi markami jak Peltor, MSA, Bolle, Uvex, SwissEye. W Twoim budżecie znajdziesz już porządne modele.

Link to post
Share on other sites

Okularki bardzo polecam Bole. Z parowaniem to ciężko jest w prawie każdych okularach zwłaszcza nisko profilowych, najlepsze są gogle z wentylatorami ale to już zupełnie inne ceny :icon_wink:

 

 

Na szczękę wystarczy zwykły stalker, ja nie używam bo jak dla mnie nie wygodne ale to jest kwesta gustu. Musiał byś przymierzyć pobiegać w tym i ocenić.

 

https://gunfire.pl/p...r-oliwkowa.html

 

Polecam również jakąś arafate na ochronę szyi, po taniości można użyć zwykłego szala.

Edited by Colter
Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 5 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...