Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Jakie najlepsze kulki do lufy precyzyjnej


Recommended Posts

bo powiem ci że kupiłem customa i nie wiadomo jaka lufa tam siedziała, zasięg na tej lufie miałem z 30-40 metrów i dosyć mnie już irytował ten zasięg, zakupiłem zieloną gumkę g&g i tą lufę myślę że z 60-70 metrów by było okej, ale niestety gearbox nie jest dobrze doszczelniony, jak coś to jutro napiszę jakie będą wyniki na tej lufie

Link to post
Share on other sites

bo powiem ci że kupiłem customa i nie wiadomo jaka lufa tam siedziała, zasięg na tej lufie miałem z 30-40 metrów i dosyć mnie już irytował ten zasięg, zakupiłem zieloną gumkę g&g i tą lufę myślę że z 60-70 metrów by było okej, ale niestety gearbox nie jest dobrze doszczelniony, jak coś to jutro napiszę jakie będą wyniki na tej lufie

 

Sama guma G&G dużo zmienia. W stosunku do słabych stocków może nawet kilkanaście-20m dodać ;-).

Link to post
Share on other sites

Ostatnio kupiłem lufę precyzyjną (...)

1. Jakie kulki polecicie do tej lufy żeby nie były za drogie (0,25)

2. Czy lufie może się coś stać gdy nie będę strzelał z kulek precyzyjnych (np. zwykłe Rocketsy)

 

Pominąwszy rozważania czy Tornado to lufa precyzyjna, jeśli kupujesz preckę nie oszczędzasz na kulkach.

Bodaj najlepszą opinią cieszą się G&G i są jednymi z najdroższych w wagomiarach 0,25 i 0,28

Legenda mówi, że takie same albo nawet ciutkę lepsze są Swiss Armsy.

Nie ustępują im 5,95 a widzę, że spora rzesza osób przesiadła się na Specny.

 

Dobrej lufie słaba kulka raczej nie zrobi krzywdy acz zacinka może się źle skończyć dla innych części repliki (z rozwaleniem tłoka czego doświadczyłem próbując odblokować lufę przestrzelaniem)

Link to post
Share on other sites

Pominąwszy rozważania czy Tornado to lufa precyzyjna, jeśli kupujesz preckę nie oszczędzasz na kulkach.

Bodaj najlepszą opinią cieszą się G&G i są jednymi z najdroższych w wagomiarach 0,25 i 0,28

Legenda mówi, że takie same albo nawet ciutkę lepsze są Swiss Armsy.

Nie ustępują im 5,95 a widzę, że spora rzesza osób przesiadła się na Specny.

 

Dobrej lufie słaba kulka raczej nie zrobi krzywdy acz zacinka może się źle skończyć dla innych części repliki (z rozwaleniem tłoka czego doświadczyłem próbując odblokować lufę przestrzelaniem)

 

Dzięki wielkie :D

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...