Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Serwis pana P. Wojciechowskiego


Recommended Posts

Chciałbym opisać nieprzyjemną sytuacje, jaka mnie spotkała oddając moją kochaną replikę SR25 CA w ręce pana P. Wojciechowskiego. Z repliką na serwis oddałem komorę prowin'a, którą chciałem, żeby zamontował, kilka różnych dysz, które walały mi się w gratach oraz kilka gumek hop up miedzy innymi:

Arma Tech - Gumka HopUp - 70° Hard

Gumka Hop-Up HV70

MadBull - Gumka HopUp Shark 60 Degree - Zestaw - Czerwona 1/2

Modify Gumka Hop-Up żebrowana

Prometheus/LAY LAX - Wzmocniona gumka Hop-up HARD - Czerwona

Do tego miałbyć zrobiony flat-hop. Ocenić tego nie mogę bo nie zdjąłem jeszcze komory.

 

Replikę wysłałem w lipcu, zero problemów z kontaktem do czasu, aż replika nie znalazła się w serwisie. Później zero informacji na temat etapu prac, problemów, co właściwie dzieje się z moją repliką. Zero odzewu na wszelkie próby kontaktu, jedyne co to pan Wojciechowski udostępniał na fb, jak to bardzo nie ma czasu kontaktować się z każdym bo tyle ma roboty, problem z autem, teściową i sraczkę. Z początkiem sierpnia dowiedziałem się, że replika jest "gotowa" i wszystko jest OK. Niestety trzeba było zostać przy starej komorze KA z Mblockiem, bo prowin nie chciał się zgrać i tak będzie "zdrowiej". No trudno. Zapłaciłem za tą przyjemność 200zl+23zl kurier. Dni mijały, paczki ani kontaktu "nima", dostałem później garść wytłumaczeń typu "kurier mnie zrobił w !@#$% i nie przyszedł" i inne dziwactwa, koniec końców pan P. naprawił auto i osobiście mi ja przywiózł.... 29 września. Replikę oraz komorę Prowina, której nie włożył, zapomniał gumek i dysz, które później odeśle. Zrobiłem chrono z którego wychodziło jakieś niecałe 590fps, pan P. chwalił ze ponad 600 mu wyszło i super igła, cirassy przebija. Zakląłem i wrzuciłem na szafę, nie mając czasu na asg do teraz.... Wyszedłem z bratem przestrzelać repliki, początkowo nie zauważyłem przez różowego mblocka, chce ustawić hop'a, a tu niespodzianka. Zamiast szarej komory KA, mam plastikową, czerwoną komorę! Jakiś element, shs czy inny pps, nie wspominając, że nie strzela to tak jakbym chciał.

 

Podsumowując zapłaciłem 223zl za serwis, same gumki, które wymieniłem wcześniej, a do teraz ich nie mam 140zł. Stara komora KA, 148zl (na asg revolution, chociaż nie jestem pewny czy to ta sama, gdyż moja swoje lata ma), no i garść różnych dysz gdzie do cen już nie dojdę. W sumie zapłaciłem ponad 500zł, za przechowanie mojej repliki prawie pół roku (cały letni sezon) i zabranie mojej komory (Bóg wie czy czegoś z wnętrza gb nie zabrał). Z panem P. Wojciechowskim nie da się skontaktować na FB, bo ignoruje wszystkie wiadomości, a telefon ma przez większość czasu wyłączony.

 

Jeśli są tu inne osoby, które miały nieprzyjemności związane z serwisem tego pana to zapraszam. Mam też nadzieje, że jeśli pan P. Wojciechowski zobaczy ten temat to sam się w końcu skontaktuje.

Link to post
Share on other sites

Nie ma to jak fachowy serwis - z 620fps zrobić 590fps ledwo strzelające na 60 metrów. Fps fpsami ale zwędzenie części, wsadzenie chińskiej komory i złożenie repliki tak, że albo strzela w kosmos albo w ziemie ledwo na 60 metrów to zwykłe partactwo i cebulactwo. O przetrzymywaniu repliki i wymówkach nie wspomnę.

Edited by kaijitsu
Link to post
Share on other sites

U mnie działa. Może masz bana :icon_lol:

 

Może za bardzo narzekałem na hipokryzje tam panującą ;-) Możliwe też, że były szerzone jakieś kłamstwa i oszczerstwa, z którymi nie mogłem się zgodzić.

 

Co nie zmienia faktu, że jeśli informacja ma być ogólnodostępna, to sens odsyłania do zamkniętej grupy jest bardzo niski :)

Link to post
Share on other sites

Może za bardzo narzekałem na hipokryzje tam panującą ;-) Możliwe też, że były szerzone jakieś kłamstwa i oszczerstwa, z którymi nie mogłem się zgodzić.

Jeśli dobrze kojarzę grupki, to biorąc pod uwagę administrację, o coś takiego tam łatwo. Sam mam tam bana bo odmówiłem, nie polecać replik, które tamtejsze admini nie lubią - takie jak np WE, Mancraft czy Specna.

Link to post
Share on other sites

Dziękuję wszystkim spamującym w tym temacie, jestem przekonany, że cały ten offtop się czemuś przysłużył.

 

A tak na temat. To otrzymałem zwrot za usługę, oczekuje tylko na powrót części. Mogę pochwalić drugą stronę za brak wykrętów i za umiejętność posypania głowy popiołem oraz podejście do tak zwanej "reklamacji" (rzadkość w dzisiejszych czasach), za tą wpadkę/pomyłkę. Mój pierwszy post był pisany pod wpływem emocji i może posiadać zbyt ostry ton. Oczekuję powrotu moich części, po czym sprawa będzie zamknięta.

Link to post
Share on other sites

Dziękuję wszystkim spamującym w tym temacie, jestem przekonany, że cały ten offtop się czemuś przysłużył.

 

A tak na temat. To otrzymałem zwrot za usługę, oczekuje tylko na powrót części. Mogę pochwalić drugą stronę za brak wykrętów i za umiejętność posypania głowy popiołem oraz podejście do tak zwanej "reklamacji" (rzadkość w dzisiejszych czasach), za tą wpadkę/pomyłkę. Mój pierwszy post był pisany pod wpływem emocji i może posiadać zbyt ostry ton. Oczekuję powrotu moich części, po czym sprawa będzie zamknięta.

 

Czasami trochę spamu potrzeba dla "dobra ogółu"

Czekam zatem na informacje o zwrocie części, by wywalić po jakimś czasie temat w kosmos.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...