Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M4 KJW V.3 CQB zdjęcie blokad auto-prośba o pomoc!


Recommended Posts

Witam wszystkich!!

 

Wielka prośba!

 

Coś mnie tknęło i kupiłem z Begadi M4 V.3 CQB KJW.Wcześniej czytałem informacje,zasady itd, i chyba źle przeczytałem bo zrozumiałem że German Law odnośnie tylko "Semi" dotyczy tylko obywateli niemiec a nie całego świata!!!!No i przyszła z blokadą AUTO. :icon_cry:

Jutro mija termin odstąpienia od umowy.Fajna replika ale bez Auto to taki trochę "kastrat" (auto się nie używa ale musi być ;-) ).

 

Czy istnieje możliwość zdjęcia tej blokady?Przypatrywałem się selektorowi ognia i na górnej blaszce,w dolnej jej części jest coś jeszcze tak jakby drucik od spinacza.W M4 V2. bo też mam nie było takiego drucika ale nie wiem czy to nie jest właśnie upgrade do V.3.W razie czego zdjęcia mam zrobionego tego cudactwa.

 

Nie chcę dłubać w replice, bo mogę ją jeszcze zwrócić ale jeżeli to jest kwestia usunięcia drobnej części bez rozbierania całego dolnego korpusu to czemu nie...?

 

Pozdrawiam.

Adrian

Link to post
Share on other sites

....ze wstępnych ustaleń wynika,że najprawdopodobniej przyczyną tego jest górna część selektora ognia.W M4 tylko z semi "górna blaszka" jest spiłowana zarówno od dołu jak i góry-widać gołym okiem.Nie wiem tylko, czy za selekcję semi-auto odpowiedzialna jest tylko ta część czy jeszcze inne...

Mam zdjęcia,które przedstawiają oba selektory ale nie mogę ich wkleić.Może ktoś podpowie jak to zrobić bo zgodnie z instrukcją ctrl/cmd+v ,nic mi się nie udaje.

Link to post
Share on other sites

Odpowiedź z Begadi- do ponownego strzelania trybem auto potrzebne są części nr 42,43,57(w/g instrukcji obsługi)

 

Przestroga dla wszystkich kupujących w Begadi.de-każda replika powyżej 0,5J będzie wysłana w trybie tylko SEMI!!!

 

Temat można zamknąć.

Edited by a_rekin
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...