Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
PrajsPL

G36 [Specna Arms]

Recommended Posts

Boyi nie posiada napisu po lewej stronie korpusu. Musiało by im się chcieć zmodyfikować formę aby dodać napis. Trudność polega na tym, że na formie są to napisy wypukłe a koszt wykonania nowej formy to spore koszty. I co jeszcze w miejscach gdzie w HK są napisy w specnie są chyba puste miejsca

Z tego co miałem okazję wymacać na GFpoincie. Zewnętrznie porównałbym do ARESa. Bardzo dobrze spasowana. Luneta wg mnie lepsza niż w Aresie obraz ostry bez zakłóceń. Jedyny minus to trochę bezpłciowy selektor ale myślę że pogłębienie otworów na poszczególnych nastawach powinno znacząco poprawić jego kulturę pracy.

Może w końcu pojawi się test specnowej serii G36 na wmasg.pl? Wciąż czekam. Z jednej strony kusi by brać w ciemno, z drugiej w perspektywie na horyzoncie legendarna Cyma003.

Bump bo się nic nie dzieje. Blacha zrobił reckę, ale flaków nie pokazał. Ktoś coś?

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka

https://shop.ehobbya...g36-series.html

Na 99% szpecna to s&t, czyli dawny umarex. Pytanie tylko czy w wersji sport line, czy prawilnej.

Dokładnie tutaj na filmie rozbierają taką Gietę S&T i tłok jest identyczny jak pokazywali mi w GF, nie widziałem lufy tutaj jest charakterystyczna czerwona.

Pytanie jak w takim razie jakość wypada w porównaniu do Boyi, Aresa czy CM003?

Hej,

Jakieś nowości w temacie Specnowej G36?

Szukam dla siebie pierwszej repliki i to G36C jest mocnym topie. W perspektywie, podstawowa elektronika, podkręcenie FPSów + trochę dłuższa lufa. Opcja szybkiej wymiany sprężyny bardzo kusi (szybki downgrade do CQB).

Pisałem do Gunfire o jakieś szczegóły na temat tych giet. 

Odpowiedź: "Jest to nowość w naszej ofercie, wkrótce będziemy mogli odpowiedzieć na Pana pytania"

Także, Gunfire na chwilę obecną sam nic nie wie na temat tych replik.

W dniu 3.08.2018 o 14:54, Quazar napisał:

"Replika nie jest wykonana w standardzie TM/CA" 

Czyli pewnie Ares. Pewnie to nie na pewno.

Ktoś ma zdjęcia GB i środka GB? Głównie mnie ciekawi czy jest to kopia Aresa czy inny twór. Czy można przykręcić komorę do GB i czy spust jest na mikrotyku, czy normalny.

@mikunda - wielkie dzięki :)

Standard Aresa jak się patrzy :)

Patrząc na fotki GB wydaje się jakbym patrzył na mój (mam bojca). Fajnie że jest zwalniacz sprężyny. Trochę słaby tłok (czyżby głowica niewentylowana?), połączenie głowica cylindra-dysza też do poprawy. 

Ale wygląda na to, że na początek niezła baza. IMO można w tych pieniądzach polecić.