Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam chcialem stunigowac moja replike specne wersjia core wiec kupiilem gumie g&g sprezyne m140 i tu pytanie jakie czesci kupic zeby wytrzymala na 11v bo moje lipo 7,4 ma problem uciagnac ta sprezynke

 

Wysłane z mojego LG-K220 przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites

Ha, więc tu jest ten kruczek ;)

Pisali że replika wytrzyma M140, ale nie że lipo 11.1. A bez lipo 11.1 nie uciągnie M140. Paragraf 22!!

 

A tak na poważnie to jest to nowość i nie wiadomo ile wytrzyma. Ja jestem dość sceptycznie nastawiony do wsadzania M140 w V2 i to jeszcze w plastikowym body.

Z M140 tak naprawdę to może się wszystko rozwalić, od tłoka przez zębatki po silnik. Jak chcesz mieć pewność że środek wytrzyma, to wymieniasz prawie wszystko i modlisz się żeby szkielet GB nie pękł lub body samej repliki.

Podobno w środku to samo co w zwykłej Specnie więc poczytaj jej temat:

http://forum.wmasg.pl/topic/162223-emki-sa-specna-arms/page__hl__%20m4%20%20sa__st__0

Link to post
Share on other sites

Ehhh... wymiana sprężyny na m140, a potem zdziwko na chrono, że mniej fps'ów niż wcześniej.

 

Zacznij od wymiany pneumatyki, tak aby uzyskać szczelność. Potem zainwestuj w lufę precyzyjną i flathopa. Do tego kable, lepszy tłok, podkładkowanie, smarowanie i inne serwisowe dupsy. Starczy

 

Z doświadczenia powiem Ci, że tej repliki nie warto tuningować. Zrobić to co trzeba by działała długo i tyle. Żadnych fajerwerków. Wszystko najniższym kosztem, ale oczywiście w miarę rozsądnie.

Link to post
Share on other sites

Tak na serio napisał autor wątku? Najlepiej zmienić replikę i wtedy zakupić taką która na starcie daje stabilne powiedzmy 430 fps. Specna core + części i serwis to wyjdzie ci tyle co zakup pełnoprawnej repliki dobrej firmy.

A jak chcesz tuningować to najlepiej zacząć od gumki, baterii, dobrych kulek, wymiany dyszy, smarów może głowicy cylindra

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...