Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Dominik warto dopisać te daty jakie już są na 100% do kalendarza gier. Moje plany to nawet 6 msc do przodu (w tym weekend) więc ułatwo nam wszystkim to życie i udział.

Do końca przyszłego tygodnia pojawi się oficjalne info. W przypadku "Bizerty-Tunisu 1943" temat już jest.

 

Panowie, podsumowując wszystkie głosy dotychczas wypowiedziane proponuję następujące zasady sytemu baretkowego:

1. Baretka "za kampanię" będzie przysługiwała za udział we wszystkich grach danego cyklu.

2. Baretka "za sezon" będzie przysługiwała za udział we wszystkich grach danego sezonu. Proponuję by za sezon 2018 r. przysługiwała baretka "1939-1945 Star".

3. Akty najwyższego bohaterstwa (np. kolega złamał nogę i ten mu pomógł, etc.) mogą zostać nagrodzone baretką jakiegoś odznaczenia za odwagę na wniosek dowódcy strony do organizatora imprezy, który uznaniowo podejmuje decyzję o przyznaniu takiej baretki.

Dzięki temu każdy z graczy będzie miał szansę na nową baretkę po każdym roku, a jednocześnie zapobiegniemy ich inflacji.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 79
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Do końca przyszłego tygodnia pojawi się oficjalne info. W przypadku "Bizerty-Tunisu 1943" temat już jest.

 

Panowie, podsumowując wszystkie głosy dotychczas wypowiedziane proponuję następujące zasady sytemu baretkowego:

1. Baretka "za kampanię" będzie przysługiwała za udział we wszystkich grach danego cyklu.

2. Baretka "za sezon" będzie przysługiwała za udział we wszystkich grach danego sezonu. Proponuję by za sezon 2018 r. przysługiwała baretka "1939-1945 Star".

3. Akty najwyższego bohaterstwa (np. kolega złamał nogę i ten mu pomógł, etc.) mogą zostać nagrodzone baretką jakiegoś odznaczenia za odwagę na wniosek dowódcy strony do organizatora imprezy, który uznaniowo podejmuje decyzję o przyznaniu takiej baretki.

Dzięki temu każdy z graczy będzie miał szansę na nową baretkę po każdym roku, a jednocześnie zapobiegniemy ich inflacji.

 

1 i 3 ok,

ale co do 2 nie jestem przekonany. Za to, że się brało udział we wszystkich imprezach danego roku ma się dostawać określone oznaczenie? Na tym przykładzie brytyjskiego, chociaż imprezy będą również z frontu wschodniego. Myślę, że po kilku latach wyczerpią nam się rodzaje medali trzeba będzie od nowa te same nadawać. Lub jeśli medal miał klasę, to zacząć od najniższej i podwyższać. Albo lepiej wcale tego nie robić lub zaprojektować własne proste jednokolorowe baretki z numerem 2018, czy potem 2019 itd.

Edited by XrayPl
Link to post
Share on other sites

Załóżmy, że jakimś cudem w jednym terminie odbędą się 2 imprezy ASH (mało prawdopodobne ale w z punktu prawdopodobieństwa możliwe). W takim roku nikt nie zasłuży na baretkę roczną.

 

Może wprowadzić dodatkową baretkę za jakość stylizacji. T mogłoby motywować ludzi do podnoszenia swojego poziomu. Zdobycie wyższego poziomu unieważniałoby baretkę niższego poziomu.

 

Odnośnie baretki za spektakularne działanie lub niepowtarzalną rolę larpową, można by na koniec roku urządzić głosowanie i w ten sposób wyłonić zdobywcę baretki.

Edited by mareq
Link to post
Share on other sites

Załóżmy, że jakimś cudem w jednym terminie odbędą się 2 imprezy ASH (mało prawdopodobne ale w z punktu prawdopodobieństwa możliwe). W takim roku nikt nie zasłuży na baretkę roczną.

 

2 lata temu tego samego dnia była impreza na Pomorzu i na Podkarpaciu, więc jak najbardziej możliwe by coś takiego się kiedyś znowu powtórzyło.

Edited by XrayPl
Link to post
Share on other sites

A może oprócz baretki za kampanie dodajmy też coś w stylu odznaczeń 1,2,3 klasy.

 

Załóżmy, że w roku będzie 5 imprez:

Za udział we wszystkich dostanie baretkę 1 klasy,

Za udział w 3-4 dostanie baretkę 2 klasy,

natomiast baretka 3 kalsy będzie przyznawana za 2 gry.

 

Baretki koloru złotego, srebrnego i brązowego odpowiednio dla klasy z rokiem wpisanym w baretkę.

 

I nie będzie problemu, że ktoś nie dostanie nic bo opuścił z przyczyn losowych grę.

Link to post
Share on other sites

Mi brakuje tylko takiego motywu, że np. tak jak teraz w lutym jest impreza "Bitwa pod Lenino" ( wprawdze nie jest to event ASH, a stylizacja jest tylko mile widziana) to uczestnik miałby "prawo do przypięcia" baretki Krzyża Bitwy pod Lenino, korzystając z tego, iż jest to historyczne odznaczenie.

 

Bardziej podoba mi się taki powszechny system baretkowy, a jego dewaluacja nie jest dla mnie czymś złym - głównym założeniem, gdyby był to mój pomysł byłby wygląd sygnatury na forum, a nie jakieś korzyści podczas kolejnych gier. Niech po prostu nowi wizualnie widzą, że mają do czynienia z doświadczonym graczem, jeśli 2 linijki podpisu to baretki i który coś już do społeczności wniósł.

 

Rozróżniłbym tylko bardziej powszechne odznaczenia od takich na prawdę wyjątkowych.

Edited by Budweiser
Link to post
Share on other sites

Ogólnie pomysły fajne ale niektóre ciężko wprowadzić życie.

 

Tak jak już poruszono, dodatkowe "premie" podczas imprezy może i fajnie brzmią, ale ciężko to będzie wyegzekwować i będzie utrudniało orgom robotę. Po namyśle może nawet prowadzić do jakiś spin...

 

Same baretki na forum uważam za najlepsze wyjście. Bo po za niewielkim wyróżnieniem na naszym podforum nic nie zmieniają w rozgrywce i raczej nie będą powodować u graczy "pędu i parcia" po następny znaczek.

Jednocześnie uważam iż pomysł Dominika chyba jest najlepszy z wymienionych, czyli, za kampanię, za sezon z pewnymi poprawkami, ale bez odznaczenia za bohaterstwo.

Już tłumaczę... Otóż, kampanie trzeba ukończyć całą tu jest jasne. Ale sezon podzieliłbym na baretkę za całośc (powiedzmy złota), oraz za opuszczenie maksymalnie 2 imprez (np. srebrna). Wiadomo czasami w ostatniej chwili komuś rozchoruje się dziecko, albo złamie nogę, cokolwiek. Zatem tutaj dałbym coś takiego, byle tylko nie było, że ktoś brał udział w 2 imprezach na 10 i też dostanie, jak mówiłem, maksymalnie 1-2 imprezy.

 

Co do bohaterstwa, boję się, że tutaj będą nagradzane akcje w stylu "biegnę pod ostrzałem i ciskam granatem w gniazdo ckm", nie zaś faktyczne zdarzenie losowe, kolega zjechał ze skarpy i skręcił kostkę. Tutaj raczej jest oczywiste, że każdy przybiegnie pomóc, a nagradzanie bohaterstwa za bieganie z odpalonym "granatem" to raczej nie to samo co zdobycie bunkra przez prawdziwych żołnierzy.

 

Zamiast tego proponowałbym baretkę dla najlepszego organizatora/imprezy w roku. Na koniec sezonyu powstawałaby ankieta i metodą głosowania taka osoba/impreza otrzymywałaby wyróżnienie. Wzór można wymyślić albo coś dopasować i wpisywać rok.

 

I raczej nie stosowałbym tego w polu znaczy na mundurach, niech to zostanie taki smaczek forumowy. I tak nie jest nas aż tak dużo by się nie rozpoznać na imprezie. A jednocześnie uważam iż taki system nie powodowałby nadmiernego rozrostu ilości baretek. Bo po 3 latach każdy miałby ich worek jak gracze z CoDa czy Battlefielda i nikt by już nie zwracał na to uwagi.

Link to post
Share on other sites

Orajt, to po kolei, żebyśmy się nie pogubili (choć ładny ferment się nam zrobił)

 

Otto zadał fundamentalne pytanie:

Dobra, po cholerę nam te sygnatury i podpisy na forum? :icon_biggrin:

Odpowiadam: ano troszkę po to by zachęcić młodszych stażem graczy (i starszych też) do regularnego uczestnictwa w grach i takiego planowania czasu by zaliczyć jak największą ilość imprez. Bo jak napisał Hunter:

(...) baretki na forum uważam za najlepsze wyjście. Bo po za niewielkim wyróżnieniem na naszym podforum nic nie zmieniają w rozgrywce (...) niech to zostanie taki smaczek forumowy.

Założenie jest takie by taką efektowną sygnaturą na forum szybko wizualnie informować' date=' kto jakie kampanie zaliczył oraz jak aktywny był w danym sezonie. Pytanie "po co nam to" w gruncie rzeczy dotyka samych podstaw każdego systemu odznaczeń, ale niezależnie od niego - odznaczenia są i są przedmiotem pożądania. Dlatego liczę, że ewentualne baretki forumowe też będą dodatkowym "motywatorem" do systematycznego udziału w cyklach gier i zaliczenia jak największej ilości imprez w sezonie.

 

1 i 3 ok,

ale co do 2 nie jestem przekonany. Za to, że się brało udział we wszystkich imprezach danego roku ma się dostawać określone oznaczenie? Na tym przykładzie brytyjskiego, chociaż imprezy będą również z frontu wschodniego. Myślę, że po kilku latach wyczerpią nam się rodzaje medali trzeba będzie od nowa te same nadawać. Lub jeśli medal miał klasę, to zacząć od najniższej i podwyższać. Albo lepiej wcale tego nie robić lub zaprojektować własne proste jednokolorowe baretki z numerem 2018, czy potem 2019 itd.

Dziękuję Marku za te uwagi. Uważam, że wprowadzenie baretki "za sezon" jest dobrym rozwiązaniem dlatego, że premiuje aktywnych graczy i daje szansę na baretkę tym, którzy np. nie wzięli udziału w jakimś cyklu. Można oczywiście zmodyfikować ewentualnie zasady, że nie "za wszystkie gry w danym sezonie" i dopuścić absencję na np. maksymalnie dwóch grach.

Powołałem się na przykład brytyjskiego medalu, dlatego, że on nie był przyznawany za konkretną kampanię, a właśnie za walkę w ogóle podczas II wojny światowej. Np. weterani kampanii birmańskiej czy walk na Malajach też mieli prawo do "1939-1945 Star", mimo, że nie walczyli w Zachodniej Europie. Na podobnych zasadach jest przyznawano francuski czy belgijski "Croix de Guerre".

Oczywiście dedykowane baretki z datą sezonu byłyby najlepsze, ale ktoś musiałby je zaprojektować i wrzucić na jakiś hosting żeby można było je sobie potem dodać do sygnatury.

Co do klas odznaczeń jestem przeciwny. Medale za kampanie (a takie jest główne założenie mojej propozycji) nie miały klas i wprowadziłoby to niepotrzebne zamieszanie.

 

Załóżmy, że jakimś cudem w jednym terminie odbędą się 2 imprezy ASH (mało prawdopodobne ale w z punktu prawdopodobieństwa możliwe). W takim roku nikt nie zasłuży na baretkę roczną.

Może wprowadzić dodatkową baretkę za jakość stylizacji. T mogłoby motywować ludzi do podnoszenia swojego poziomu. Zdobycie wyższego poziomu unieważniałoby baretkę niższego poziomu.

Odnośnie baretki za spektakularne działanie lub niepowtarzalną rolę larpową, można by na koniec roku urządzić głosowanie i w ten sposób wyłonić zdobywcę baretki.

Tutaj odpowiedzi udzielił Budweiser:

Jeśli rozpatrywać taki przypadek w kategorii, że gracz ogarnął wolny termin i pojawił się po prostu na jednej z dwóch to nadal będzie ok.

Natomiast wprowadzenie baretki "za jakość stylizacji" czy za "najlepszą rolę LARP-ową" chyba nie wypali. Dlatego, że pierwsze rozwiązanie premiuje rekonstruktorów i ludzi z wypchanym portfelem (a nowi, których chcemy zachęcić do naszego środowiska często nie są ani jednym ani nie mają drugiego), zaś drugie - co w sytuacji, gdy w danym roku nie będzie żadnego LARP-a? Zaś spektakularna akcja - niby owszem, ale jak pisałem już wcześniej - nie uważam za wskazane dekorowanie się baretkami medali za odwagę.

 

A może oprócz baretki za kampanie dodajmy też coś w stylu odznaczeń 1,2,3 klasy.

Załóżmy, że w roku będzie 5 imprez:

Za udział we wszystkich dostanie baretkę 1 klasy,

Za udział w 3-4 dostanie baretkę 2 klasy,

natomiast baretka 3 klasy będzie przyznawana za 2 gry.

Baretki koloru złotego, srebrnego i brązowego odpowiednio dla klasy z rokiem wpisanym w baretkę.

I nie będzie problemu, że ktoś nie dostanie nic bo opuścił z przyczyn losowych grę.

Opal tak jak pisałem wyżej: klasy wprowadzą niepotrzebne zamieszanie. Ponadto celem systemu baretkowego jest zachęcenie graczy do udziału w jak największej liczbie imprez, dlatego mają one premiować najaktywniejszych. W przypadku baretki "za sezon" wprowadziłbym zasadę wszystkich gier z dopuszczalną absencją jednej lub maksymalnie dwóch.

 

Mi brakuje tylko takiego motywu, że np. tak jak teraz w lutym jest impreza "Bitwa pod Lenino" ( wprawdze nie jest to event ASH, a stylizacja jest tylko mile widziana) to uczestnik miałby "prawo do przypięcia" baretki Krzyża Bitwy pod Lenino, korzystając z tego, iż jest to historyczne odznaczenie.

Bardziej podoba mi się taki powszechny system baretkowy, a jego dewaluacja nie jest dla mnie czymś złym - głównym założeniem, gdyby był to mój pomysł byłby wygląd sygnatury na forum, a nie jakieś korzyści podczas kolejnych gier. Niech po prostu nowi wizualnie widzą, że mają do czynienia z doświadczonym graczem, jeśli 2 linijki podpisu to baretki i który coś już do społeczności wniósł.

Rozróżniłbym tylko bardziej powszechne odznaczenia od takich na prawdę wyjątkowych.

Odznaczenia same w sobie mają na celu nagrodzenie wyróżniających się. Nie inaczej jest z propozycją baretek - mają one udekorować najaktywniejszych graczy ASH. I zawęziłbym jednak system wyłącznie do imprez historycznych. Imprezy typu "Bitwa o Lenino" nie są wpisane do kalendarza gier ASH i odsetek wystylizowanych na takiej imprezie jest bardzo niski. Pozostaje ponadto pytanie jak je ująć w kwalifikacji do baretki "za sezon", co jeżeli ktoś taką grę odpuszcza? I odpuściłbym baretki za pojedyncze imprezy.

 

Ogólnie pomysły fajne ale niektóre ciężko wprowadzić życie.

Tak jak już poruszono, dodatkowe "premie" podczas imprezy może i fajnie brzmią, ale ciężko to będzie wyegzekwować i będzie utrudniało orgom robotę. Po namyśle może nawet prowadzić do jakiś spin...

Same baretki na forum uważam za najlepsze wyjście. Bo po za niewielkim wyróżnieniem na naszym podforum nic nie zmieniają w rozgrywce i raczej nie będą powodować u graczy "pędu i parcia" po następny znaczek.

Jednocześnie uważam iż pomysł Dominika chyba jest najlepszy z wymienionych, czyli, za kampanię, za sezon z pewnymi poprawkami, ale bez odznaczenia za bohaterstwo.

Już tłumaczę... Otóż, kampanie trzeba ukończyć całą tu jest jasne. Ale sezon podzieliłbym na baretkę za całośc (powiedzmy złota), oraz za opuszczenie maksymalnie 2 imprez (np. srebrna). Wiadomo czasami w ostatniej chwili komuś rozchoruje się dziecko, albo złamie nogę, cokolwiek. Zatem tutaj dałbym coś takiego, byle tylko nie było, że ktoś brał udział w 2 imprezach na 10 i też dostanie, jak mówiłem, maksymalnie 1-2 imprezy.

Co do bohaterstwa, boję się, że tutaj będą nagradzane akcje w stylu "biegnę pod ostrzałem i ciskam granatem w gniazdo ckm", nie zaś faktyczne zdarzenie losowe, kolega zjechał ze skarpy i skręcił kostkę. Tutaj raczej jest oczywiste, że każdy przybiegnie pomóc, a nagradzanie bohaterstwa za bieganie z odpalonym "granatem" to raczej nie to samo co zdobycie bunkra przez prawdziwych żołnierzy.

Zamiast tego proponowałbym baretkę dla najlepszego organizatora/imprezy w roku. Na koniec sezonyu powstawałaby ankieta i metodą głosowania taka osoba/impreza otrzymywałaby wyróżnienie. Wzór można wymyślić albo coś dopasować i wpisywać rok.

I raczej nie stosowałbym tego w polu znaczy na mundurach, niech to zostanie taki smaczek forumowy. I tak nie jest nas aż tak dużo by się nie rozpoznać na imprezie. A jednocześnie uważam iż taki system nie powodowałby nadmiernego rozrostu ilości baretek. Bo po 3 latach każdy miałby ich worek jak gracze z CoDa czy Battlefielda i nikt by już nie zwracał na to uwagi.

Hunter dlatego właśnie proponuję by baretka "za sezon" przysługiwała tym, którzy odpuszczą maksymalnie dwie gry w ciągu roku. Bez udziwniania z klasami. Tak jak pisałem wcześniej jestem też przeciwny nagradzaniu "za odwagę" To żadne bohaterstwo gdy masz przeciwnika strzelającego plastikiem. Zostawmy "Virtuti" i "Krzyże Żelazne" w spokoju. Co do baretki dla najlepszego organizatora - ciekawa inicjatywa. Możnaby ją połączyć z plebiscytem na najlepszą grę - tak jak robią to gracze ze Śląska. I na koniec - przychylę się do Twojej opinii. Dajmy spokój z ich fizyczną formą i naszywaniem na mundurach (choć jeżeli ktoś będzie bardzo chciał to niech sobie kołuje na własny koszt).

Link to post
Share on other sites

Dzięki za odpowiedź, prosto i na temat. Ale jako element postaci na larpach ten mój krzyżyk nie będzie chyba wadzić. Taki element zadań w grze (na przykład wyrok na konkretnego człowieka, znak rozpoznawczy krzyż żelazny). :icon_wink: I tak jest niewygodny, więc gry stricte nastawione na strzelanie nie mają sensu noszenia.

Edited by 14100715
Link to post
Share on other sites

A odznaczenia za rany w walce? :icon_cool:

Kolba proszę Cię... ;)

 

Dzięki za odpowiedź, prosto i na temat. Ale jako element postaci na larpach ten mój krzyżyk nie będzie chyba wadzić. Taki element zadań w grze (na przykład wyrok na konkretnego człowieka, znak rozpoznawczy krzyż żelazny). :icon_wink: I tak jest niewygodny, więc gry stricte nastawione na strzelanie nie mają sensu noszenia.

Pewnie, że nie. Każdy kto ma ochotę może nosić co chce i jak mu się podoba na grach. Oczywiście powinien się przy tym liczyć z ostracyzmem, nieprzychylnymi kontaktami i przypadkowymi postrzałami w plecy ze strony zazdrosnych kolegów, ale cóż - taki fach.

Tutaj skupiamy się na dyskusji o baretkach w podpisach na forum.

Link to post
Share on other sites

Hunter dlatego właśnie proponuję by baretka "za sezon" przysługiwała tym, którzy odpuszczą maksymalnie dwie gry w ciągu roku. Bez udziwniania z klasami.

Właśnie chodziło mi o uproszczenie systemu zaproponowanego przez Vendera. Ale owszem można zrobić, że po prostu aby dostać baretkę za sezon można nie pojawić się na 1-2 imprezach. Przy ilości strzelanek ASH, dwie "nieobecności" to i tak sporo :P

 

A odznaczenia za rany w walce? :icon_cool:

Jak najbardziej... w postaci płynnej w pół litrowym szklanym opakowaniu o złocistej barwie z baretką w postaci okrągłego kapselka. :D

Link to post
Share on other sites

Jak tak pomyślałem, to możliwość opuszczenia kilku imprez by dostać baretkę roczną powinna być zależna od ilości imprez. Bo jeśli będą 4 imprezy w roku, to jeśli kogoś nie będzie na 2 to znaczy, że ominął połowę imprez. Przy 5 imprezach taka osoba byłaby przynajmniej na większości.

 

Dlatego chyba można zrobić coś takiego, że do 4 imprez w roku można mieć jedną nie obecność, a od 5 można mieć 2 nieobecności by dostać baretkę.

Link to post
Share on other sites

Jak tak pomyślałem, to możliwość opuszczenia kilku imprez by dostać baretkę roczną powinna być zależna od ilości imprez. Bo jeśli będą 4 imprezy w roku, to jeśli kogoś nie będzie na 2 to znaczy, że ominął połowę imprez. Przy 5 imprezach taka osoba byłaby przynajmniej na większości.

Dlatego chyba można zrobić coś takiego, że do 4 imprez w roku można mieć jedną nie obecność, a od 5 można mieć 2 nieobecności by dostać baretkę.

Bardzo słuszna uwaga Marku.

Link to post
Share on other sites

Jedno mnie tylko nurtuje: kto i jak będzie określał, które imprezy kwalifikujemy do systemu baretek? Widziałem przecież ogłoszenia o imprezach w klimatach II wojny światowej, ale - prócz scenariusza (a czasami tylko nazwy) nie miały nic wspólnego z ASH

Imprezy, o których wspominasz w większości nie są ogłaszane w kalendarzu ASH. Ponadto wiemy jak wygląda tam stylizacja.

Czy dana gra będzie częścią systemu baretkowego decyduje organizator (na zasadach ogólny, które tutaj wypracowujemy), ale możemy bezpiecznie przyjąć, że system obejmuje gry wpisane do kalendarza ASH, z wymogami stylizacyjnymi (określonymi w regulaminie imprezy).

Link to post
Share on other sites

Nie jest to - broń Boże - głos krytyki, gdyż wszelkiej maści wyróżnienia faktycznie motywują: do podniesienia poziomu stylizacji (starzy), do sprawdzenia, jak to jest na takich imprezach (nowi).

 

Wrzucam również pod rozwagę baretkę: organizator najlepszej imprezy ASH w roku (w styczniu głosowanie, które wyłoni zwycięzcę - przyszłego posiadacza baretki). Takie miłe docenienie trudu włożonego przez ogrów.

Link to post
Share on other sites

Nie jest to - broń Boże - głos krytyki, gdyż wszelkiej maści wyróżnienia faktycznie motywują: do podniesienia poziomu stylizacji (starzy), do sprawdzenia, jak to jest na takich imprezach (nowi).

Wrzucam również pod rozwagę baretkę: organizator najlepszej imprezy ASH w roku (w styczniu głosowanie, które wyłoni zwycięzcę - przyszłego posiadacza baretki). Takie miłe docenienie trudu włożonego przez ogrów.

To jest również słuszna koncepcja. Na pewno zmotywuje organizatorów do podnoszenia poziomu organizacji gier.

 

Więc w sumie mamy następujące pomysły:

1. baretka "za kampanię" - dla graczy, którzy wzięli udział we wszystkich grach z danego cyklu;

2. baretka "za sezon" - dla graczy, którzy opuścili 1-2 (jeżeli wszystkich gier były 4, lub 2 jeżeli gier było więcej niż 4) gry w danym sezonie;

3. baretka "dla organizatora najlepszej imprezy ASH w sezonie" - przyznawana na podstawie wyników plebiscytu przeprowadzonego do końca stycznia następnego roku.

Link to post
Share on other sites

Hejos...

 

Jak zapewne zauważyliście zrobiłem wstępną wersję podglądu systemu baretkowego na swoim profilu. Na razie dodałem odpowiednio;

1. baretka za najlepszą imprezę/orga za rok 2018

2. Gwiazda Afryki

3. Gwiazda 39-45

 

Gwiazdy to Brytyjskie odznaczenia tak jak wspominał Dominik, dodane chwilowo jako podglądowe, tak by zapełnić i pokazać jak to wygląda. O tyle baretka za imprezę to Krzyż Zasługi wzoru 1923 z okresu II RP. Uznałem, że to ciekawa propozycja jako, że nawiązuje do Polski no i była nadawana za zasługi. A jak inaczej oddać organizatorom to co wkładają w pracę i organizację kolejnych imprez.

 

Całość mocno podglądowo, ale już widzę że można by je nieco zmniejszyć, tak by zmieściło się z 8 w jednym rządku. Dzięki czemu nie będzie podpisów na 2/3 strony.

 

Edit:

Poprawiłem, tj zmniejszyłem rozmiar baretek, teraz nie wali tak po oczach a nadal jest widoczne.

 

 

Oceniajcie jak to wygląda.

Edited by HunterKiller
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...