Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Cześć.

 

Posiadam pisolet Umarex Beretta 96A1. Czy ktoś wie, kto jest wykonawcą tej repliki? Byłem sceptycznie nastawiony do tej marki jako, że różne modele produkują różni podwykonawcy. Przy rozbiórce bebechy nie wydały mi się zbyt szczególne ale to chyba mój najlepszy pistolet. Waga zgodna jest z załadowanym oryginałem, sprężyna powrotna jest mocna a spust chodzi z odpowiednią siłą. Wydajność gazowa CO2 na dobrym poziomie 96 kulek+ 18 słabszych. Kopie dobrze, chodzi równo i sprawia wrażenie bardzo solidnej.

 

Mała uwaga - przed pierwszym strzelaniem trzeba rozebrać i nasmarować bo fabrycznie jest dość sucha (to tak w razie co).

 

Jedyna wada sprawdzona na kilku egz - po pierwszm czyli ręcznym przeładowaniu spust się lekko cofa a potem przez kawałeczek idzie z tępym oporem. Podczas strzelania działa już normalnie.

 

Ktoś ma lub miał taką beretkę 96A1? Obecnie Umarex ma kilka modeli ale sądząc po wadze i wyglądzie robi je kilku producentów. Najcięższa wydaje się najlepsza.

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...