Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Pomyśl na auto asg


Recommended Posts

Jaki niepotrzebny wynalazek? Na zakupy będzie czym jeździć, do pracy pojedzie, no i Mercedes. Chłopaki zrzućcie mi się na replikę a każdemu wyślę zdjęcie, a jak się spotkamy to dam potrzymać i zrobić sobie fotkę do CV. Przecież to w żaden sposób się kupy nie trzyma. Akcja pod tytułem "Dej". Nadal nie rozumiem jaki trzeba mieć tupet. Skoro szukasz sponsora to od tego są inne portale przecież...

Link to post
Share on other sites

Żyjemy w dziwnych czasach. Teraz żebranie nie jest już tylko domeną nieumytych panów mówiących do mnie "kierowniku". W naszej świetlanej przyszłości każdy może prosić o pieniądze, bo wpadł mu pomysł do głowy żeby mieć nowy komputer albo samochód.

 

Ja bym się wstydził, ale chyba jestem z innego pokolenia.

Link to post
Share on other sites

To nieźle "stary" już jesteś, bo koleś ma dziecko :icon_biggrin:

Pomysł w sumie nie jest, aż taki zły. Wprawdzie tak jak wspomniałem wyżej; sens ma to dla mnie jeśli jest to wóz bojowy, a nie zaplecze techniczne, ale co kto lubi. Niestety sposób na wykonanie żenujący.

Edited by Budweiser
Link to post
Share on other sites

Zobacz kto założył temat, a kim jestem ja.

 

aj, sorki, brak awatara mnie zmylił i nie spojrzałem na nick :)

 

Węgorz masz racje ze ta zbiórka się niczym nie różni dlatego przerobiłem trochę ją i po skończeniu projektu będę chciał zorganizować duży zlot na terenie Wrocławia/dolnego śląska

 

A masz w tym jakieś doświadczenie? :) Nie zrozumieliśmy się i w dalszym ciągu masz słabą zbiórkę. Zacznij od przeglądnięcia przykładowych udanych finansowań projektów https://polakpotrafi.pl/projekty/?typ=udane (pomińmy projekty muzyczne i podobne, gdyż zwykle zespoły mają już swoich fanów którzy wspierają finansowo)

 

Co oni mają, a czego nie masz ty? Dokonania. Jeżeli coś już osiągnąłeś to dlaczego się tym nie chwalisz? Poświęciłem kilka minut i wybrałem kilka przykładowych zrealizowanych akcji.

 

https://polakpotrafi.pl/projekt/moje-sportowe-marzenia

budżet 11 tysięcy dla 11 latka na windsurfing. Pokazał swoje małe sukcesy i trafił do ludzi.

 

https://polakpotrafi.pl/projekt/tandemowe-trip-love-tandemem-i-z-psem-do-laponii-

10 tysięcy dla pary na finansowanie podróży rowerem po Laponii. Idea wyjazdu spodobała się ludziom i pojechali.

 

https://polakpotrafi.pl/projekt/nysa-dookola-azji

5 tysięcy na wysłanie starej Nysy do Pakistanu. Pomysł tak odważny, że sam bym się dołożył :D

 

Zmobilizuj też kolegów i zobaczcie ile jesteście w stanie sami wyłożyć, by mieć już część budżetu - to już na wstępie będzie wyglądać znacznie lepiej niż obecnie. Nie bawisz się przecież sam tylko najpewniej działasz w jakiejś grupie. Zróbcie coś dla innych PRZED zbiórką, stańcie się w jakiś sposób rozpoznawalni, rzućcie jakimś oryginalnym pomysłem by pozyskać sympatię środowiska.

 

Żyjemy w dziwnych czasach. Teraz żebranie nie jest już tylko domeną nieumytych panów mówiących do mnie "kierowniku". W naszej świetlanej przyszłości każdy może prosić o pieniądze, bo wpadł mu pomysł do głowy żeby mieć nowy komputer albo samochód.

 

Ja bym się wstydził, ale chyba jestem z innego pokolenia.

 

Czasem ludzie mają uzasadnione potrzeby bądź oryginalne pomysły i warto je wspierać - przykłady powyżej. To, że autor tematu nie przemyślał sprawy nie neguje całej idei crowdfundingu ;)

Link to post
Share on other sites

Węgorz kiedyś pare lat temu robiłem strzelanki nie tylko w kręgach znajomych ale tez na tym portalu je organizowałem i to były duże strzelanki bo miałem dobre pomysły, teraz te strzelanki widzę to rutyna, np zorganizowałem nocna strzelankę na sołtysowicach we Wrocławiu która wyszło bardzo dobrze ;)

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

a ja mam takie auto :)

w kamo, z 3 łóżkami, blatem, prądem, skrzyniami na repliki, kuchnią poligonową, kotłami do gotowania, siatkami maskującymi, termosami na kawe/zupę, zasiekami i możliwością montażu m60.. wszystko jeździ i działa i nie kosztowało 15k nawet z kupnem auta!

część z Was zna mojego Panzerwagena z gier i akcji więc fotek nie będę wrzucał!

 

hehe je***ć bjede :P

 

ale pomysł to czysty januszyzm, bo serio już lepiej by było kupić pande 4x4 i przerobić na "czołg" - przynajmniej sensowne i przydatne!

Link to post
Share on other sites

a ja mam takie auto :icon_smile:

w kamo, z 3 łóżkami, blatem, prądem, skrzyniami na repliki, kuchnią poligonową, kotłami do gotowania, siatkami maskującymi, termosami na kawe/zupę, zasiekami i możliwością montażu m60.. wszystko jeździ i działa i nie kosztowało 15k nawet z kupnem auta!

część z Was zna mojego Panzerwagena z gier i akcji więc fotek nie będę wrzucał!

 

hehe je***ć bjede :icon_razz:

 

ale pomysł to czysty januszyzm, bo serio już lepiej by było kupić pande 4x4 i przerobić na "czołg" - przynajmniej sensowne i przydatne!

 

A może żeby ten temat miał jakoś wartość merytoryczną wstawisz jakieś zdjęcia? :icon_wink:

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...