Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Siema. Co nieco dowiedziałem się na forum o układzie mosfet za co bardzo dziękuje , ale mam dylemant czy wyborze mosfetu. Dokładnie to do cm 0.28 w której coś tam zostało wymienione między innymi:

 

-tłok i cylinder SHS

-Gumka hop up zielona G&G

-lufa 6.04

( Wiem że to praktycznie nic nie zmienia ale i tak napiszę :icon_smile: )

Edited by IlluMati
Link to post
Share on other sites

Nawet jeśli założysz trzeci temat to nie zmieni faktu, że jedynym sensownym tuningiem w cm028 jest wymiana gumki :icon_razz:

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Nie pytam się co wymienić tylko jaki dobry mosfet założyć. Jak możecie to napiszcie nazwe a nie firme co je produkuje

 

taki może być? https://gunfire.pl/product-pol-1152201449-Uklad-Mikro-MOSFET-z-okablowaniem.html czy może lepiej kupić z aktywnym hamulcem

Edited by IlluMati
Link to post
Share on other sites

U siebie używam układu GATE NANOAAB, polecam z całego serca. Działa bardzo dobrze, nie grzeje się, ogólnie sprawdza się przy moim użytkowaniu repliki.

 

Układy Jefftron cieszą się bardzo mieszanymi opiniami, na twoim miejscu szukałbym innych marek.

 

Możesz też zaryzykować i poszukać/wykonać samoróbki. Mam dwie sztuki w różnych replikach wykonane przez jednego z użytkowników forum i również sprawdzają się świetnie. Z drugiej strony w jednej z replik miałem zainstalowany układ (zamontowany przez poprzedniego właściciela), który się spalił dosyć szybko, chociaż patrząc na jakość jego wykonania wcale mnie to nie zdziwiło. Wyleciał w tempie błyskawicznym :icon_lol: .

 

Pozwolę sobie na lekki off-top: zastanów się czy warto w ogóle tyle inwestować w tą replikę. Chcesz wrzucić układ warty około 120 zł do repliki, która jest warta około 350 zł. Nie poprawi to znacząco jej pracy, a nie jest to również dobra baza pod większy tuning, głównie ze względu na słaby korpus.

Link to post
Share on other sites

U siebie używam układu GATE NANOAAB, polecam z całego serca. Działa bardzo dobrze, nie grzeje się, ogólnie sprawdza się przy moim użytkowaniu repliki.

 

Układy Jefftron cieszą się bardzo mieszanymi opiniami, na twoim miejscu szukałbym innych marek.

 

Możesz też zaryzykować i poszukać/wykonać samoróbki. Mam dwie sztuki w różnych replikach wykonane przez jednego z użytkowników forum i również sprawdzają się świetnie. Z drugiej strony w jednej z replik miałem zainstalowany układ (zamontowany przez poprzedniego właściciela), który się spalił dosyć szybko, chociaż patrząc na jakość jego wykonania wcale mnie to nie zdziwiło. Wyleciał w tempie błyskawicznym :icon_lol: .

 

Pozwolę sobie na lekki off-top: zastanów się czy warto w ogóle tyle inwestować w tą replikę. Chcesz wrzucić układ warty około 120 zł do repliki, która jest warta około 350 zł. Nie poprawi to znacząco jej pracy, a nie jest to również dobra baza pod większy tuning, głównie ze względu na słaby korpus.

Wiesz mam w zamiarach kupić metalowy korpus oraz metalową komore hop up , ale i tak dziękuje że powiedzałeś

Link to post
Share on other sites

Wiesz mam w zamiarach kupić metalowy korpus oraz metalową komore hop up , ale i tak dziękuje że powiedzałeś

 

Serio chcesz inwestować tyle kasy w cm028? Zdajesz sobie sprawę z tego że to nie ma najmniejszego sensu? Nie łatwiej kupić lepszą replikę? Przemyśl to lepiej zanim wyrzucić pieniądze w błoto.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Link to post
Share on other sites

Jeżeli dobrze pamiętam Cyma 0.28 jest wykonana w systemie TM, co może być upierdliwe przy modyfikacjach zewnętrznych, w tym w montażu części z broni palnej. Zastanów się czy nie lepiej pobawić się z repliką jaką masz obecnie i zebranie środków na zakup czegoś lepszego: Cymy z serii 0.4X, Boyi RK-S, czy (przy znacznie wyższych środkach) FC, E&L czy świetne LCT ;)

 

Będziesz miał wtedy metalowy korpus, dobre podzespoły (część części tuningowych może nawet sobie przełożyć do nowej repliki). Przekładanie elementów do obecnej repliki może być problematyczne i sumarycznie może nawet wyjść drożej.

 

Ale sumarycznie to twoja decyzja ;)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...