Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Battleaxe drum M4/M16 1200 kulek - jak go rozebrać?


Recommended Posts

Witam,

 

Zakupiłem ten oto magazynek:

http://www.taiwangun.com/elektryczne-magazynki-boxy-2/elektryczny-magazynek-bebnowy-na-1200-kulek-do-m4-m16-black-battleaxe?from=listing&campaign-id=19

 

Chcę w nim wymienić okablowanie - podkręcanie z przycisku na kablu. Czy ktoś wie jak to ustrojstwo otworzyć?

Na pierwszy rzut oka przez te 4 zatrzaski z przodu - nie udało mi się ich wcisnąć/podważyć, stawiam, że to atrapy. Z tyłu magazynka są 2 śruby: pierwsza przytrzymująca "szyjkę", która wchodzi do repliki (szyjka jest zablokowana z przodu - nie da się jej wyciągnąć po odkręceniu śruby), druga otwiera przedział na baterię. W środku widać tylko jedną śrubkę już od samego mechanizmu podkręcania, jej odkręcenie nic nie daje.

 

Otwierał go ktoś może?

Link to post
Share on other sites
  • 9 months later...

I jak tam? Udało się dojść jak to rozebrać?

Sam kupiłem ten magazynek i dostałem go wczoraj, więc za dużo powiedzieć nie mogę. Nie będę na razie nic rozkręcał dopóki nie sprawdzę na strzelance, w domu działa ;)

To co mogę powiedzieć to:
Ja ostałem magazynek, który wtyki na baterii, ładowarce i samym magazynku ma typu JST BEC, a nie JST SMP, które widać na zdjęciach na sklepie. Wtyk JST BEC to duży plus, ponieważ wtyk ten jest o wiele bardziej popularny i nie musiałem przylutowywać wtyków oraz można dołączoną baterię ładować popularnymi ładowarkami co jest niezbędne ponieważ ładowarka dołączona do zestawu, która jest na USB, a nie ścienna co też jest plusem,  ma oznaczone napięcie wyjściowe jako 4,8V, choć tak naprawdę 5,5V. Bateria dołączona, to NiMH 4,8V, ale w pełni naładowana powinna mieć 6V. Ładowarka z zestawu nie jest w stanie naładować do pełna baterii, po 2H naładowała własnie do 5.5V. Kolejne 2h w ładowarce nic nie zmieniły. Może jest to jakieś zabezpieczenie żeby nie zepsuć baterii, ale nie pozwala to w pełni naładować baterii. Nie ma to większego znaczenia bo można naładować baterię innymi ładowarkami.

Bateria lata w środku, trzeba będzie jakąś gąbeczką wyłożyć. 

Zamierzam kupić do tego lipola 7,4 V 800 mAh, może nic tam nie przepali.

Magazynek pasuje do mojej M4 od ICS.

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

Po zakupie sprawdziłem tylko w domu czy działa i odłożyłem na półkę :)

Raz z miesiąc czy dwa temu wziąłem na strzelankę i po kilkudziesięciu kulkach magazynek się zaciął. Jako że nowy, nie używany produkt to sam nie grzebałem, tylko odesłałem na gwarancji.

Po powrocie ze sklepu zabrałem na strzelankę gdzie wywaliłem z niego ponad 1k kulek. Wszystko ok, przy dłuższej serii nie wyrabia z repliką 30 k/s.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...