Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Silnik długi o zwiększonym momencie obrotowym [CYMA]


Recommended Posts

Na taiwangunie jest za około 100zł. Pozdrawiam.

 

Jeżeli chodzi o te, co podał @wallop, to nie ma ich na taiwanie, jeśli chodzi o mój post, to wiem, że są, ale oczekuje informacji na temat ich. (Są podobne z niebieskim tyłem, od a&k, ale to są krótkie)

 

Dostałem jeszcze cynk, że silniki cymy (te z neodymowymi magnesami) utrzymują do M140, jednak czy długi zapewnia taką samą moc jak krótki?

Edited by boleq
Link to post
Share on other sites

Długi/krótki to jest to samo. Różnica w długości ośki.

 

A&K i Cyma to to samo. Szukaj ewentualnie Golden Eagle M-42 z niebieskim tyłem. Lub M-93 z czerwonym tyłem. Unikaj Golden Eagle z czarnym tyłem (M-41) bo to taki trochę lepszy stock.

 

Ciężko o inne źródło. Do niedawna były dostępne na taiwangun i gunfire, ale cena... 130-150zł. Do 150zł imo nie ma nic lepszego. Tornado i SHS'y sobie odpuść.

Link to post
Share on other sites

Długi/krótki to jest to samo. Różnica w długości ośki.

 

A&K i Cyma to to samo. Szukaj ewentualnie Golden Eagle M-42 z niebieskim tyłem. Lub M-93 z czerwonym tyłem. Unikaj Golden Eagle z czarnym tyłem (M-41) bo to taki trochę lepszy stock.

 

Ciężko o inne źródło. Do niedawna były dostępne na taiwangun i gunfire, ale cena... 130-150zł. Do 150zł imo nie ma nic lepszego. Tornado i SHS'y sobie odpuść.

 

A silnik specny regular albo TEN OD G&G podejdzie? Zaznaczam, że potrzebuje, aby uciągnął M120

Link to post
Share on other sites

M120 to uciągnie Ci w sumie każdy silnik bo to fabryczna moc większości replik. Stockowo w sporej ilości replik montowane są właśnie sprężyny rzędu M120, dające te 430-440fps. KAŻDY silnik, nawet boyi za 30-40zł Ci to uciągnie. Kup specne za 50-60zl i będziesz zadowolony. Nie widzę sensu byś kupował silnik za 150, skoro zależy Ci tylko na uciągnięciu M120.

Link to post
Share on other sites

M120 to uciągnie Ci w sumie każdy silnik bo to fabryczna moc większości replik. Stockowo w sporej ilości replik montowane są właśnie sprężyny rzędu M120, dające te 430-440fps. KAŻDY silnik, nawet boyi za 30-40zł Ci to uciągnie. Kup specne za 50-60zl i będziesz zadowolony. Nie widzę sensu byś kupował silnik za 150, skoro zależy Ci tylko na uciągnięciu M120.

 

No i o taką odpowiedź mi chodziło :) W moim AEG'u (ca4km12) kolesiowi po wsadzeniu M120 silnik nie miał siły tego naciągnąć.

Link to post
Share on other sites

No cóż, najwyraźniej coś było nie tak z repliką. Fabryczny silnik CA ciągnie nawet M150, ale szybko się pali. Z M120 daje sobie spokojnie radę.

 

Serio, kup byle jaki silnik, najtańszy byle sprawny. Cała reszta to poskładanie repliki.

Edited by wallop
Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

Doprecyzuję. 

Ciekaw jestem, czy ta cymka przebije łatwością naciągania sprężyny, ciszą i chłodem silnik ze zdjęcia. Zależy mi na podniesieniu kultury pracy po prostu. 

I fotosilnik i cymka będą pracować ze sprężynami SP120/SP130 na bateriach 9,6V Nimh i w przyszłości 7,4V LiPo, wtyki T-Connector, kable silikonowe niskooporowe modelarskie, 16 - 14 AWG.

 

pobrane.jpeg

Edited by Dominn
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...