Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Cześć, obserwuję już jakiś czas stronę Militaria.pl i widzę, że nowe Glocki Umarexa idą jak świerze bułki, raz są a raz nie ma więc ruch musi być.

 

Czy ktoś już ma i może coś powiedzieć?

 

Jak wypadają w porównaniu z WE G17? Widziałem Umarexy na żywo ale nie brałem jeszcze do ręki. Sądząc po danych są trochę lekkie i około 100g lżejsze od glocków WE.

Link to post
Share on other sites

To, że te Glocki robi VFC było wiadomo od dosyć dawna, więc nie wiem skąd w wątku tyle sprzecznych informacji.

 

Pewnie stąd, że na shots i iwa różni wystawcy dawali sprzeczne informacje (np ludzie z evike rzucali stwierdzenia, że VFC przyłoży rękę tylko do glocków na co2)

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Otrzymałem swojego glocka 19. Pierwsze wrażenia bardzo pozytywne.

 

Magi WE wchodzą dosyć ciasno, trzeba je delikatnie pociągnąć by opuściły klamkę, stockowy wychodzi gładko.

 

Safariland 6354DO łapie klamkę prosto z pudełka.

 

Jak wygląda sprawa z celnością i strzelaniem?

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 2 months later...

Witam serdecznie, zastanawia mnie Umarexowe podejście do Glocka 17/19 na co2, ktoś ma któryś z tych dwóch? Jak się sprawują, co z "niezawodnością", czy są jakieś problemy techniczne na które warto zwrócić uwagę? I w jakim  standardzie są te klamki? Z góry dzięki za odpowiedź i pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...