Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

W internetach można trafić na informacje, że kulki te pochodzą z tej samej fabryki co m.in. Madbulle, Specny, Guardery. Trafiłem również na informacje, że Norwicze oraz nowe ASG DK to rebrandy BLSów. Pewnie kwestia rozbija się o kontrolę jakości i jakieś różnice w produkcji. Same BLS także mają drobne różnice - bio są polerowane 3-krotnie, zwykłe dwukrotnie.

Te o wagach snajperskich mają świetnie opinie (sam jeszcze nie testowałem) i są pozycjonowane mniej więcej na tej samej półce co Geoffs i minimalnie niżej od HPA.

Z kolegą z teamu zamówiliśmy BIO 0.28, 0.30 oraz 0.32 i postaramy się zrobić w niedalekiej przyszłości jakieś małe porównanie (niestety tylko test oka) z HPA, G&G oraz 5.95.

Link to post
Share on other sites

Zarówno A jak i B są prawdopodobne :)

Pisałem z wieloma ludźmi, którzy kupili bądź stali przed zakupem lufy edgi... wszyscy bali się brać 5.98 ze względu na ewentualny problem z zapychaniem się lufy kulkami. Nawet Rocketsy się nie zacinają, można śmiało brać 5.98.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

W internetach można trafić na informacje, że kulki te pochodzą z tej samej fabryki co m.in. Madbulle, Specny, Guardery. Trafiłem również na informacje, że Norwicze oraz nowe ASG DK to rebrandy BLSów. Pewnie kwestia rozbija się o kontrolę jakości i jakieś różnice w produkcji. Same BLS także mają drobne różnice - bio są polerowane 3-krotnie, zwykłe dwukrotnie.

Te o wagach snajperskich mają świetnie opinie (sam jeszcze nie testowałem) i są pozycjonowane mniej więcej na tej samej półce co Geoffs i minimalnie niżej od HPA.

Z kolegą z teamu zamówiliśmy BIO 0.28, 0.30 oraz 0.32 i postaramy się zrobić w niedalekiej przyszłości jakieś małe porównanie (niestety tylko test oka) z HPA, G&G oraz 5.95.

No i jak, postrzelaliście? Kuszą mnie te 0,3.

Link to post
Share on other sites

No i jak, postrzelaliście? Kuszą mnie te 0,3.

Wystrzeliłem 2000 0.3 i mogę z czystym sumieniem polecić, na P* F2 dają takie wyniki. Przy czym specny i g&g rozrzut 2-3 się zdarzają. Tu max 1 różnicy. Będę brał 0.32, bo tylko 3 zł różnicy jest. Dałem drugą paczkę koledze z wałem 430fps stock lct + flathop i był bardzo zadowolony, bardziej jak z g&g. 1ee6f2c311b1d50989f6de97eafd83f7.jpg

 

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites
  • 9 months later...
  • 8 months later...

Panowie, do tej pory brałem BLS'y 0.32 z Azteko i byłem bardzo zadowolony, tym razem kupiłem w Czechach, z racji na cenę i jestem zawiedziony... Kulki blokują się w magach, nie ważne czy w guarderze, amoebie, castellanach czy innych wynalazkach, testowane na innych replikach, wyglada tak jakby niektóre kulki były z innej parafii, pojedyncze sztuki zacinaja maga.

Dodam, że resztka 0.32 z Polski, bez zarzutu.

Mieliście też takie problemy ? 

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...