Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
kukunamuniu

Kulki BLS

Recommended Posts

W internetach można trafić na informacje, że kulki te pochodzą z tej samej fabryki co m.in. Madbulle, Specny, Guardery. Trafiłem również na informacje, że Norwicze oraz nowe ASG DK to rebrandy BLSów. Pewnie kwestia rozbija się o kontrolę jakości i jakieś różnice w produkcji. Same BLS także mają drobne różnice - bio są polerowane 3-krotnie, zwykłe dwukrotnie.

Te o wagach snajperskich mają świetnie opinie (sam jeszcze nie testowałem) i są pozycjonowane mniej więcej na tej samej półce co Geoffs i minimalnie niżej od HPA.

Z kolegą z teamu zamówiliśmy BIO 0.28, 0.30 oraz 0.32 i postaramy się zrobić w niedalekiej przyszłości jakieś małe porównanie (niestety tylko test oka) z HPA, G&G oraz 5.95.

Osobiście uważam ,że kulki hpa nie mają konkurencji (swoje kosztują ale latają smerfastycznie) . Sam zamówiłem Bls jeżeli będą trochę gorsze to na mniej ważne wymiany plastiku mogą być obiecujące .

Kupiłem 0.32 (btw. poza HPA, które są dla mnie za drogie nie znalazłem żadnej sensownej marki robiącej w tym wagomiarze), będę je puszczał przez Edgi 6.01. Dam znać jak latają.

Edited by Trela

Czemu boicie się brać 5.98? :D

Apropo kulek BLS, mialem je kiedyś na testach, ale w całkowicie innym opakowaniu, ściągane zza granicy, więc nie wiem czy to, to samo.

Wallop, odpowiedz sobie sam, która z poniższych możliwości jest bardziej prawdopodobna. Nie używają 5.98, gdyż:

a) mieli możliwość zakupu ich obecnych luf w dobrych cenach

b) "boją się" brać 5.98

Zarówno A jak i B są prawdopodobne :)

Pisałem z wieloma ludźmi, którzy kupili bądź stali przed zakupem lufy edgi... wszyscy bali się brać 5.98 ze względu na ewentualny problem z zapychaniem się lufy kulkami. Nawet Rocketsy się nie zacinają, można śmiało brać 5.98.

W internetach można trafić na informacje, że kulki te pochodzą z tej samej fabryki co m.in. Madbulle, Specny, Guardery. Trafiłem również na informacje, że Norwicze oraz nowe ASG DK to rebrandy BLSów. Pewnie kwestia rozbija się o kontrolę jakości i jakieś różnice w produkcji. Same BLS także mają drobne różnice - bio są polerowane 3-krotnie, zwykłe dwukrotnie.

Te o wagach snajperskich mają świetnie opinie (sam jeszcze nie testowałem) i są pozycjonowane mniej więcej na tej samej półce co Geoffs i minimalnie niżej od HPA.

Z kolegą z teamu zamówiliśmy BIO 0.28, 0.30 oraz 0.32 i postaramy się zrobić w niedalekiej przyszłości jakieś małe porównanie (niestety tylko test oka) z HPA, G&G oraz 5.95.

No i jak, postrzelaliście? Kuszą mnie te 0,3.

No i jak, postrzelaliście? Kuszą mnie te 0,3.

Wystrzeliłem 2000 0.3 i mogę z czystym sumieniem polecić, na P* F2 dają takie wyniki. Przy czym specny i g&g rozrzut 2-3 się zdarzają. Tu max 1 różnicy. Będę brał 0.32, bo tylko 3 zł różnicy jest. Dałem drugą paczkę koledze z wałem 430fps stock lct + flathop i był bardzo zadowolony, bardziej jak z g&g. 1ee6f2c311b1d50989f6de97eafd83f7.jpg

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Zamówiłem paczkę 0.30, jak znajdę chwilę to porównam (ale nie jakos tam profesjonalnie) celność i zasięg z używanymi do tej pory G&G 0.28.

Napiszę też jak sobie radzą w midcapach.

Odświeżę.

Zauważyłem, że z kulek leci delikatny osad. To normalne?

Wystrzelone ok. 1500 0.32 i z 50 0.36. Osad łatwy do zmycia, ale jednak coś tam zostaje. Widać na gumce, w miejscu gdzie magazynek wciska kulkę w lufę i przy wylocie z lufy.