Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Mundur rosyjski w kamuflażu ''cyfrowa flora''


Recommended Posts

Cześć, jestem tu nowy, razem z kolegą kompletujemy szpej by móc od nowego roku szkolnego wreszcie chodzić na strzelanki. Rzeczą z która mam teraz spory problem jest mundur. Przeszukałem strony polskie i rosyjskie a także wystawiłem kilka ofert kupna na stronach fb, niestety w sklepach albo wszystko jest osobno, kosztuję 200 zł(w ostateczności to będzie ostateczna pcja) albo jest niedostępne. Poszukuję 2 używanych lub nowych mundurów wz 09 w cyfrowej florze. Jeżeli ktoś może pomóc w znalezieniu lub ma kontakt to kogoś sprzedającego będę wdzięczny.

Link to post
Share on other sites

Jak chcesz tanio to szukaj maskałatu KZM w cyfrowiej florze. Komplet ze sklepu to ok 100 zł. Używane jeszcze taniej.

 

Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Prosze bardzo: https://www.frontowiec.com/pl/kamuflaz-kostiumy-maskujace/2963-maskalat-kzm-cyfrowa-flora-wspolczesny.html To maskałat (zakłada się go na mundur), ale nic w cyfrze poniżej tej ceny nie znajdziesz.

 

Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites

Opcje sprowadzenia z Rosji za własnie te 150 zł też rozważałem, jedynym problemem jest cena przesyłki lub brak możliwości wysłania za granicę. Nie mogę także zapomnieć że ciężko się szuka czegoś na Rosyjskich stronach nie znając Rosyjskiego.

Link to post
Share on other sites

Jeśli jest to dla ciebie problem to szukaj pomocy na forum rusmil.net

Znajdziesz tam sporo przydatnych informacji, komis (tam też warto się rozejrzeć), pomoc przy tłumaczeniu rosyjskojęzycznych stron i przy zamawianiu szpeju ze wschodu, albo dołączysz się do zamówienia zbiorowego. Podejrzewam że orgo Cyflorę w Polsce dostaniesz tylko na frontowiec.com albo polując na allegro, olx, komisach na forach takich jak rusmil czy na facebooku (grupa Rusfor), a jeśli masz możliwość to także warto się rozejrzeć po giełdach militariów, świetna sprawa bo możesz zobaczyć towar, przymierzyć i negocjować cenę, tylko musisz tam przyjechać i nie masz gwarancji że znajdziesz interesujące cię fanty. Niemniej, próbować warto, dość sporo Cyfr na sprzedaż widziałem na letnim zlocie w Bornem Sulinowie.

Ps. Jeśli chcesz używać tego munduru do ASG w sposób bardziej koszerny lub do stylizacji/rekonstrukcji idącej dalej niż sylwetka żołnierza na garnizonie, warto też będzie rozejrzeć się za koszerną balistyką (lub jej reprodukcjami takimi jak te produkcji redzone.com.pl), np. hełmem 6B7-1M czy 6B27, kamizelką balistyczną 6B23-1 (w kamuflażu Flora lub Cyfrowa Flora, obie będą dobre pod wz.09) i jakimś systemem oporządzeniowym w rodzaju 6sz112 lub Smiersz AK (o ile używasz AK, a nie np. PKM lub SWD), po większą dawkę informacji zapraszam na rusmila.

 

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Edited by sulferno
Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Opcje sprowadzenia z Rosji za własnie te 150 zł też rozważałem, jedynym problemem jest cena przesyłki lub brak możliwości wysłania za granicę. Nie mogę także zapomnieć że ciężko się szuka czegoś na Rosyjskich stronach nie znając Rosyjskiego.

 

Jeśli mówisz po angielsku:

 

Voensklad - russian mlitary store

https://voensklad.com

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...