Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

witajcie.

 

chciałbym zacząć z asg.

Kuple zabierają mnie na strzelanie w Łasku.

chciałbym skompletować strój, ale mam problem z dopasowaniem rozmiaru.

przeglądam różne oferty, ale nie ogarniam rozmiarowki.

mam 189 cm wzrostu i Pas 100.

czego muszę szukać aby się wcisnąć?

Edited by arend
Link to post
Share on other sites

ani jedno ani drugie przyjacielu, ale dziękuję za serdeczne słowa.

chodzi o to, że C jakby zasugerować problematyczne wzrost, gdyż przeglądając mundury na olx allegro nie znalazłem nic w okolicach 190cm. 180 Max.

 

pozdrawiam doktora z Łodzi.

Edited by arend
Link to post
Share on other sites

Skoro już podjęliśmy dialog...

 

Dziwnym trafem jestem podobnego wzrostu, a nie mam problemu ze znalezieniem pasującego munduru (nie licząc skrajnej egzotyki).

Fakt faktem, że duża rozmiarówka jest droższa. Pierwszy przykład (sprawdzone wczoraj): bluza MTP: 35 zł na 170cm. Ta sama bluza na 190 cm już kosztowała 75 zł. Musisz szukać dokładniej, bo to wszystko chowa się w gąszczu 170-180 cm.

Jaki camo Cię interesuje?

 

Edit:

Możesz jeszcze zapytać mamy jakie kupuje Ci ciuchy...

Umarłem :D

Swoją drogą, chyba wyczytałem 189m wzrostu

Edited by Cinmar
Link to post
Share on other sites

Przede wszystkim musisz najpierw określić się czego chcesz szukać. Uprę się na to MTP:

https://allegro.pl/listing?string=Mtp%20bluza%20190&order=m&bmatch=ss-base-relevance-floki-5-nga-hcp-wp-uni-1-3-0328

Można?

 

 

(...) To nie jest przedszkole.(...)

W sumie aż chciałoby się napisać "No właśnie".

Mi ten wątek brzmi trochę jak "Nie rozumiem i w sumie to mi się nie chce zrozumieć, ogarnijcie ludki."

Link to post
Share on other sites

Thor_ jak coś Cię boli to wyskocz do baru i się napij. Przewietrzysz głowę i może wtedy przeczytasz ten niechlujnie napisany post raz jeszcze

 

chciałbym skompletować strój, ale mam problem z dopasowaniem rozmiaru.

przeglądam różne oferty, ale nie ogarniam rozmiarowki.

 

mam 189 cm wzrostu i Pas 100.

 

Pomogę rozszyfrować to, co uznałeś za lenistwo.

Jak widać wyraźnie powyżej użyto paru słów kluczowych jak "problem" "dopasowanie rozmiaru" oraz "nie ogarniam rozmiarówki". Może to dla Ciebie śmieszne, ale ja osobiście znam ten problem dobitnie na przykładzie kolegów z pracy, którzy nie ogarneli zmiany z centymetrów na "europejskie".

 

Zatem zamiast być zgryźliwym dziadem ( ;-) ) mógłbyś napisać coś faktycznie konstruktywnego, jak chociażby zapytać na jakie umundurowanie patrzy, aby pomóc dopasować rozmiarówkę.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...