Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Krytac Trident Mk2 vs VFC Avalon Calibur Carbine vs G&G GC4-16 IAR


Recommended Posts

Witam,

 

Od dawna czytam forum, lecz jest to mój pierwszy post, dlatego chciałem serdecznie wszystkich powitać i podziękować za dużą ilość informacji dostarczonych do tej pory w ramach analizy różnych replik.

 

Kilka słów o wyborze. Aktualnie biegam ze znajomymi z G36 JG, lecz ze względu na to że to hobby wyraźnie jest w moim guście zamierzam dozbierać do naprawdę porządnej repliki. Po przeczytaniu wszystkiego co mogłem znaleźć na temat replik w tytule zakładam że dowolna będzie ogromnym krokiem do przodu, lecz jak wiadomo, wybrać na początku można tylko jedną, dlatego mimo wszystko zdecydowałem się na stworzenie tego tematu.

 

Cechy na których zależy mi najbardziej:

- Wytrzymałość repliki - jak już kupuję wysokiej klasy replikę to nie chcę żeby się uszkodziła/ułamała/zniszczyła w krótkim czasie. Na pewno zewnętrznie, ale dobrze by było gdyby samo wnętrze też wytrzymało rozsądną ilość czasu przy FPS około 400.

- Celność - aktualnie celność i powtarzalność pozostawiają odrobinę do życzenia i raczej na dalszej odległości lepiej jest puścić kilku-kulkową serię, niż strzelić pojedynczo.

- Zasięg - powyżej 40 metrów byłoby optymalnie, powyżej 50 idealnie jeżeli chodzi o trafianie w wystające zza drzewa kończyny/repliki

- Możliwość tuningu - w przyszłości po zebraniu dodatkowej kwoty oczywiście tuning będzie wchodzić w grę i fajnie by było gdyby replika miała możliwość poprawy swoich osiągów, zakładając że takie będą potrzebne (a nie ukrywajmy... zawsze są)

- Cena do 2000 PLN

 

Dla osób które polecają użyć szukania; szukałem sporo informacji między innymi na tematach:

- Krytac: http://forum.wmasg.pl/topic/155783-krytac/

- Porównanie tego co chcę bez informacji niestety: http://forum.wmasg.pl/topic/163896-pomoc-w-doborze-repliki/

- recenzje w necie na angielskich stronach

 

Zależy mi na opiniach osób które rzeczywiście miały podane repliki w rękach i mogą dać konkretną opinię na poszczególne repliki lub ich porównanie. Replika będzie kupowana dopiero za kilka tygodni/do 3 miesięcy, więc aktualne promocje niestety za bardzo nie pomogą.

 

Jeżeli jakaś inna replika wydaje się być lepsza w tej cenie dajcie oczywiście również znać, lecz z tego co znalazłem te powinny być wymierne co do ich ceny.

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...