Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

TCI Liberator II vs MSA Sorodin Pro


Recommended Posts

Czołem!

 

Tak jak w nazwie tematu chodzi o aktywne ochronniki słuchu. Przymierzam się do zakupu już od jakiegoś czasu, ale najpierw staram się zrobić dobre rozpoznanie w temacie, który mnie interesuje.

 

Największe pytanie jakie mnie dręczy odnośnie wymienionych modeli (TCI Liberator II/MSA Sorodin Pro) to dlaczego one wyglądają niemal identycznie? Grzebiąc w internecie natknąłem się, że ktoś określał jeden model zamiennie Liberator i Sorodin i to mi zaświeciło czerwoną lampkę.

 

Kolejne pytania to oczywiście porównanie jakości i działania. Słyszałem, że najnowsze modele MSA Sorodin Pro X mają problemy z elektroniką i często wracają na serwis.

TCI z kolei jest ciężko dostępne na naszym rynku i kosztuje min. 2x tyle co MSA. Największa różnica między tymi słuchawkami to chyba nalepki innego producenta... A jakie są te mniej oczywiste różnice? Któraś oferuje lepsze tłumienie, wyższy komfort, łatwiejsze podłączenie do zwykłego Baofenga?

 

Mocno zastanawiam się nad TCI, ale nie wiem czy warto dorzucić prawie połowę wypłaty :P

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...