Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

CM.069 [P&J]


Recommended Posts

Witam, zastanawiam się nad zakupem CM.069 [P&J]. Trochę poczytałem o gearboxach tej firmy i ludzie piszą, że lubią się rozlecieć, tak samo jak zewnętrzny korpus ich replik po roku czy dwóch potrafi trzeszczeć i cały latać. Czy ktoś miał może do czynienia z tą repliką, bądź jej bliskimi odpowiednikami (Mki od Cymy i ich gearboxy)? Wiem, że model jest dość nowy, ale może wykonanie standardowe. Cena po zniżce dość przyciąga (aktualnie 484,17zł) sporo waży, jest metalowa (tylko w jakim stopniu?) i ma 420FPS http://www.taiwangun.com/elektryczne/cm-069-p-j?from=listing&campaign-id=19

Aktualnie posiadam replikę G36C K306 od ACM, była używana dość sporadycznie i strzela całkiem nieźle, ale 330fps na las wydaje mi się dość mało, ma gearbox v3 więc może lepiej pobawić się w tuning? Moje pytanie brzmi, czy jest sens w ogóle wymieniać ją na tą Cymę i co o niej wiecie?

Link to post
Share on other sites

Bardziej podoba mi się emka, do tego wydaje mi się, że ta G36 na las to te kulki nie dolatują do celu, kiedy wroga dolatują... Tylko zastanawia mnie czy ona jest naprawdę warta tej ceny, czy w tej cenie kupi się aktualnie coś lepszego?

Edited by Goombas
Link to post
Share on other sites

Najlepszym wyborem będzie dozbieranie do czegoś lepszego. Nie jesteś początkującym, coś już o replikach wiesz, strzelałeś się, masz mniej więcej zdefiniowany gust oraz określone wymagania. Nie widzę przeciwności abyś nie wydawał więcej pieniędzy na replikę. Na pewno nie będzie to kupno w ciemno.

 

Co do tej repliki - to jest kiepski chińczyk. Osobiście sądzę, że repliki p&j/cyma nie są złe, ale można wyczytać tutaj na forum, że mają problemy z dość poważnymi awariami, które w sumie całkowicie wyeliminowują ją z działania i nawet nie ma sensu wówczas jej naprawiać.

 

Takim totalnym minimum według mnie jest metalowa specna. Można taką wyrwać w promocji w okolicach 550zł, jednak jest to zwykła, klasyczna emka z plastikowym front gripem. Kwestia gustu, mechanicznie wewnątrz każda specna jest prawie taka sama. Różnice są w przy wersji UPGRADED m.in metalowe głowice, metalowa dysza i tłok z pełną metalową szczęką. Niby lepiej, ale to nadal nic ciekawego.

 

http://redberet.pl/p/37/1152244558/specna-arms-replika-sa-b01-seria-m-repliki-elektryczne-repliki-asg.html

 

Można z niej zrobić naprawdę fajną replikę.

 

Jednak dokładając kasę, zastanów się nad dołożeniem do EA lub VFC. O wiele lepsze od Specny , zwłaszcza ta druga. VFC to replika pierwszej klasy, jedna z najlepszych na rynku, a dorwać można ją za ~999zł.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...