Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Mam wersję na CO2. Na jednej kapsule wystrzelę niecałe 2 magazynki (nie wiem czy to dobry czy zły wynik).

Blow Back jak ktoś wspomniał wcześniej to poezja, sam dźwięk zamka jak i "kopnięcie" - miodzio :D

Magazynek - mi tam ten "zadek" nie wadzi ale komuś może się nie podobać.

 

Ogólnie zobaczę jak sprawa będzie wyglądać po strzelance.

Link to post
Share on other sites
  • 3 years later...
  • Replies 84
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 months later...

Witam!

Jestem nowym użytkownikiem tego forum, nie(stety) sytuacja z tytułową repliką zmusiła mnie do rejestracji na forum. Podobnie jak koledze wyżej, w ciągu 2 tygodni od zamówienia, w wersji na CO2, przy strzelaniu pękł cylinder. Na wcgshop jest niedostępny, ten od guardera ponoć nie pasuje, a od TG nie dostałem jeszcze odpowiedzi. Czy wiecie może, które cylindry/tłoki pasują i są dostępne? 

Mam też drugie pytanie - czy posiadając replikę na CO2, przy zakupie magazynka na GG będę mógł strzelać używając GG? "Odciąży" to mechanizmy wewnętrzne repliki?

Link to post
Share on other sites

Co do drugiego pytania - Jeżeli mag na GG technicznie jest rozwiązany tak samo jak ten na CO2 - "wyjścia"/dysze gazu plus w tym samym miejscu zawór ze "zbijakiem" to nie powinno być problemu. 

Edited by thor_
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...