Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Replika "Made In China" + tuning vs. ....?


Recommended Posts

No właśnie versus co...? Przymierzam się do zakupu repliki, mam do wydania 1200-1300 zł na nią. Planowałem zakup Cymy 040 + od razu tuning i to dość mocny, na kwotę koło 600zł. No i pojawiły się wątpliwości czy warto, czy się opłaca, czy nie kupić czegoś lepszego, np G&G GC4 G26 - lecz w tym wypadku stać mnie jedynie chyba na preckę? Może coś jeszcze ale podejrzewam, że stockowo ma lepsze niż ja bym zakupił. Rozważam też zakup repliki od Evolution Airsoft https://gunfire.pl/product-pol-1152197351-Replika-karabinka-Lone-Star-Ranger-SBR.html gdyż ku***sko mi się podoba...ale te 330fps coś mi nie bardzo do rozgrywek a w jej przypadku nie stać mnie nawet na.... na ani jeden wtyk t-connect :D. Przeglądałem trochę giełdę wmasgu ale nie bardzo mnie do siebie przekonują używane przedmioty choć jednocześnie korcą ze względu na malowanie i części. Z replik które bym chciał : g36 (tylko wersja c... ból i pęknięcie żyły gdy zobaczyłem cm.003 ale nigdzie nie dostępna na sklepach...), ak74, akm, aksu, m4 (nie jestem pewny czy chciałbym Specne...), wszystko w układzie bezkolbowym odpada...

A więc, ktoś coś? Jakaś porada? Co zrobić? Tuningować Jackie'go Chana, czy kupić coś 1 klasy?

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...