Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

AGM L96 Problem z przeładowaniem


Recommended Posts

Cześć,

Napotkałem dość spory problem w mojej snajperce (AGM L96) mianowicie po odciągnięciu zamka wszystko działa poprawnie jednak przy nałożeniu chociaż lekkiego nacisku zamek sam odskakuje do przodu (czasem z dość sporym impetem), a broń się nie ładuje. Szczerze mówiąc nie mam pojęcia co się mogło stać… poniżej kilka zdjęć ze środka repliki.

20180528_173116.thumb.jpg.5c64b2f52f068d9ba5eaaf460a36fe14.jpg

20180528_173132.thumb.jpg.afa74ca86e6b7e6232dbbf6226dd2464.jpg

20180528_173125.thumb.jpg.111e3913c81090e292cde84e8d5b154f.jpg

 

 

 

Link to post
Share on other sites

Wygląda na zdechły element odpowiadający za blokowanie tłoka w tylnym położeniu. W zasadzie to nie zdechły ale ledwo żywy, skoro blokuje tłok a po lekkim "szturchnięciu" spuszcza go. Nie rozgrzebywałem jeszcze tego konkretnego zespołu spustowego, ale albo będziesz musiał go wymienić, albo znaleźć zużyty element i go dorobić. 

 

Jak coś pomyśl może o tym:

http://www.taiwangun.com/czesci-do-karabinow-snajperskich-2/wzmocniony-zestaw-spustowy-do-l96-mb01-mb04-mb05-mb08-mb14-airsoftpro?from=listing&campaign-id=19

 

Aaaa teraz się przyjrzałem i raczej nie będzie pasować do Twojego gnata...

 

Edited by thor_
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Ciesze się ;)

Napisz jeszcze jak to to wygląda - czy solidnie - bo w najbliższym czasie będę musiał synowi zrobić porządny upgrade Warriora i pewnie trzeba będzie wymienić cały zespół spustu. Zastanawiam się czy kupować czy może zmusić się do zrobienia całości samemu ;) 

Link to post
Share on other sites

Z tego co pamiętam Warrior to MB01 a ten zespół jest do MB02 , solidny jest ,ale miałem 2 problemy; mianowicie ta blokada prowadnicy sprężyny nie chciała wejść na miejsce więc musiałem użyć tej starej oraz (to prawdopodobnie przez to, że ten zespół nie był robiony pod tą broń) przełącznik safe-fire blokuje się przez osłonę zespołu spustu i żeby go przestawić trzeba rozebrać replikę.

Link to post
Share on other sites

Wiem że to dwa rózne zespoły ale bardziej mnie interesuje na ile solidnie są zrobione. Zakładam, że jak ktoś to zrobił i użył jakichś tam materiałów to podobny zespół do MB01 powinien być na podobnym poziomie zrobiony. Ale i tak czuję, ze zrobię sobie całość samemu od zera z jakichś pancernych materiałów ;) 

Link to post
Share on other sites

Tak jak pisałem; jakość jest dobra oprócz tego małego problemu zależy też jak poważny będzie to tuning bo na takie lekkie to z doświadczenia wiem ,że podstawowy zespół starczy. Ewentualnie możesz kupić ten wzmocniony zespół do którego link podałeś mi wcześniej ,ale raczej złożenie samemu będzie bardziej opłacalne :)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...