Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Szukam dobrego w miarę taniego sklepu


Recommended Posts

Witam serdecznie

Ostatnio wraz z kilkoma znajomymi postanowiliśmy kupić sobie trochę sprzętu, do tej pory tylko wypożyczaliśmy.

Mógłby ktoś polecić dobry sklep gdzie może dostalibyśmy zniżkę za grupowe zamówienie, potrzebujemy replik + pełnego ekwipunku dla około 10 osób.

Link to post
Share on other sites

Generalnie to o tani sklep ciężko, bo ceny są podobne, często są promocje i może być tak, że dziś replikę X najtaniej ma sklep Y, ale jutro będzie promocja w innym sklepie, a pojutrze Y dostanie nową dostawę i cena podskoczy (bo cena u producenta wzrosła, dolar podrożał itp.).

Wiem, że Gunfire miał 10% zniżki dla drużyn, ale myślę, że jeśli będziesz chciał złożyć duże zamówienie (dla 10 osób to już pewnie będzie kwota ponad 4 tysiące - na same repliki - tanie, a przyzwoite AEGi pójdzie 400zł) to każdy sklep będzie skłonny do jakiś negocjacji - inaczej się patrzy na klienta, który chce zostawić 50zł, a inaczej na takiego, co chce zostawić 5 tysięcy. Bierz też pod uwagę, że niektóre sklepy NIE MAJĄ atestowanej ochrony oczu tylko jakąś chininę ACM czy innego noł nejma.

Szukaj w GF, Taiwangunie, Zbrojowni, Specshopie, Azteko. To takie, które mi do głowy przychodzą.

Link to post
Share on other sites

Dokładnie ;)

Wybieracie co chcecie kupić z replik i sprzętu (każdy sklep ma inną ofertę, więc jak chcecie to robicie wariant pod 2-3 sklepy lub więcej), wysyłacie email z pozycjami, które was interesują i pytacie czy da radę coś obniżyć, ze względu na duże zamówienie. Najlepiej wcześniej zadzwonić i w ogóle zapytać czy są skłonni do czegoś takiego. To tyle w teorii. W praktyce może się okazać, że po prostu części wybranych rzeczy nie będzie z powodu niedostępności lub niektórym nie zależy.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...