Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam, chciałbym zakupić szpej firmy Black Mountain. Wszyscy odradzali mi kupowania chinola no i odłożyłem kasę i chciałbym zakupić spodnie i bluzę (z tego co ludzie piszą to jest przewiewna i daje rade na wyższych temperaturach). Pojawia się problem, że z moim wzrostem i wagą nie dam rady wcisnąć się w "M" (ciężko chyba większości dorosłym facetom ;) ). Stąd pytanie czy może ktoś zamawiał już ubrania tej firmy poza stroną g.fire, bo oficjalna strona BM przy kliknięciu kupno właśnie tam przekierowuje. Pisałem również do fire, ale kontaktu brak od 3 dni i nie wiem czy ta strona odświeża asortyment czy musiałbym czekać rok na te rzeczy. 

Link to post
Share on other sites

To jest chyba już marka Gunfire, albo od początku nią była. Mają za to na swojej stronie podany adres email. Napisz, dowiesz się może czegoś skoro od GF nie ma odpowiedzi. Tylko z tego co pamiętam to GF niezbyt chętnie podaje info o dostawach. 

Nie wiem w sumie ile odłożyłeś, ale osobiście poleciłbym Currahee jeżeli chcesz coś z wyższej półki. Jak pogadasz to może zrobią Ci pod wymiar bluzę.
Poczytaj wątek poświęcony tej firmie.

Link to post
Share on other sites

Currahee bardzo fajna firma, czytałem kiedyś o niej, ale niestety to jeszcze nie te fundusze na które mógłbym sobie pozwolić. Planowałem dać około 300 za spodnie i 300 za bluzę multicam lub wz93. Napisałem wczoraj również do firmy BM, ale też jeszcze brak odpowiedzi. Ogólnie to chodzi mi o to czy ktoś w ostatnim czasie może kupował jeden z tych z wzorów w rozmiarze od L w górę, bo nie wiem czy się tylko skończyły teraz na magazynie czy może od początku były ściągane mniejsze rozmiary dla młodszych i to był ich target.

Link to post
Share on other sites
2 godziny temu, Yahalom napisał:

http://www.sklep.rwscetus.com/vertx-spodnie-meskie-multicam.html

bluzy poszukaj na allegro - kontraktowego OCP albo podobnego wytworu.

A czy to są oryginalne spodnie (sprawdziłem na stronie firmy i kosztowały bodajże 180$ a tu 240, więc to jest inny wykonawca czy inne wykonanie)? bo jeśli tak to chyba najlepiej mi też z tej firmy dobrać bluzę żeby kolor się zgadzał.

Link to post
Share on other sites

To są spodnie firmy Verx z oryginalnego materiału - mają resztkę na stanie więc robią wyprzedaż...

Kupiłem sobie takie jakiś czas temu i są w normalnym Multicam...


O ile nie kupujesz Proppera, to wszystkie ciuchy w oryginalnym MC będą do siebie pasowały.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...