Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Snajperstwo czy szturm/wsparcie?


Recommended Posts

Witam.Chciałbym o poradę :v. Otóż bawię się w ASG jakoś 3.5 roku, od 1.5 posiadam mojego 2 Aega i jest to M15a4, ale to nie ważne. Sęk w tym że od jakiegoś miesiąca miałem z nią problemy tu mi tłok siadł tu podkładki złe tu głowica cylindra i tak ciągle. Od kiedy naprawiłem i wróciłem do gry z moim Aegiem (nie pożyczonymi repkami bądź pistoletami) przestałem to czuć :/. Coraz to bardziej mi się zaczęło podobać snajperstwo. Już miałem parę  sytuacji gdzie grałem snajperką i klimacik mam. 2/3 Kille na dzień mi nie straszne (jak tyle będzie chociaż) na niedzielnych strzelankach. W Asg już te marne 3 lata siedzę więc wiem jakie problematyczne jest bycie ''krzaczkiem'' zaczynając od wydatków, po problemy z repliką, aż do terenu utrudniającego strzelania z springa. Jeżeli wybrałbym snajperstwo, z repliki,szpeju i innych już nie potrzebnych rzeczy miałbym 1200+ zł więc na bazę i początkowe upgrady powinno starczyć :v.Mam boczniaki z Auto więc na bliskość bym krzywdy nie zrobił. Co osoby siedzące długo w Asg na ten temat się wypowiedzą? Czy może lepiej wsadzić 500 zł w jakąś konkret lufe,komorę,spring i bawienie się w wyborowca 450 fps?

Z góry dzięki za wszelkie rady :3 

Link to post
Share on other sites

Ten dział ma służyć początkującym. Ty takim nie jesteś. 1200 zł to IMO malo i na niewiele Ci starczy. Lepiej tuninguj swoją replikę lub kup inną, bardziej podatną na tuning. Z 450 fps to Ty się w to za bardzo nie pobawisz. 

Link to post
Share on other sites
  • OFF locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...