Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam, dostałem od kolegi cm 703 za laser i chciałbym w tym coś powymieniać. Nie mam zamiaru robić pełno prawnej SNAJPERKI, gdyż  to by wniosło ponad 1.5 K. Chodzi mi bym mógł od czasu i tym się postrzelać. Także chciałbym w tym coś wymienić ale nie wiem co nigdzie nic na jej temat nie pisze. Sprężyna od kolegi l96 jest za długa i nie da się przeładować.Ktoś coś?

Link to post
Share on other sites
  • 5 months later...

Od Pana z TG wiem że może spasować gumka VSR,  sprężyna serii MB44xxx. 

Mam właśnie 703, używka, mimo że była wgl wysmarowana jakimś czarnym smarem, cały cylinder w nim utopiony, co w nim grzebałem, w smarze tonąłem :p no ale nic, mimo nie pozostawiania sprężyny napiętej nigdy  ani nic mam wrażenie że replika straciła moc po czasie. nic w niej nie zmieniałem dotąd poza o-ringiem na tłoku no i może lufy, mimo ciągłej strzykawki na cylindrze (po zmianie stockowego oringa), po czasie użytkowania zasnąłem dziwne wrażenie że bajecznie łatwo naciąga się sprężynę kosztem zasięgu i prędkości wylotowej. 

Sprężynę, tak jak początkowo naciąg wymagał siły, tak nagle można replikę naciągnąć małym palcem xd

Nic nie zauważyłem żebym gdzieś zgubił czy coś, ale może są jakieś sposoby zmiany FPS bez zmiany bebechów? 

 

Link to post
Share on other sites
  • 5 weeks later...
W dniu 18.12.2018 o 12:03, EszOzwierz napisał:

Od Pana z TG wiem że może spasować gumka VSR,  sprężyna serii MB44xxx. 

Mam właśnie 703, używka, mimo że była wgl wysmarowana jakimś czarnym smarem, cały cylinder w nim utopiony, co w nim grzebałem, w smarze tonąłem :p no ale nic, mimo nie pozostawiania sprężyny napiętej nigdy  ani nic mam wrażenie że replika straciła moc po czasie. nic w niej nie zmieniałem dotąd poza o-ringiem na tłoku no i może lufy, mimo ciągłej strzykawki na cylindrze (po zmianie stockowego oringa), po czasie użytkowania zasnąłem dziwne wrażenie że bajecznie łatwo naciąga się sprężynę kosztem zasięgu i prędkości wylotowej. 

Sprężynę, tak jak początkowo naciąg wymagał siły, tak nagle można replikę naciągnąć małym palcem xd

Nic nie zauważyłem żebym gdzieś zgubił czy coś, ale może są jakieś sposoby zmiany FPS bez zmiany bebechów? 

 

 

Co do tematu to niestety sprzedałem snajperke już. A szkoda bo mogłem sobie wszystko wytoczyć. Wracając. Replika niezbyt do zrobienia bo cylinder stockowy ma 24(23 wew) mm szerokości,podczas gdy wszystkie standardy 22(21)mm. Tak więc cały zespół cylindra idzie się walić. Można albo wytoczyć, albo zamówić stąd https://www.airsoftstore.ru/zapchasti-i-tiuning/tcilindry-golova-tcilindra/tcilindr-s-golovoi-dlia-cyma-l96-cm703-spring-ars. Komora? Szukałem,porównywałem od innych aps2 itp i żadna nie pasowała. Gumka podeszła od VSR jak i lufa. Tak więc na razie nie ma jak tuningować zbytnio, chyba że się wyśle tam gdzie trzeba. 

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...